Reklama

Antik Telecom prináša prvýoptickýinternet do Novej Bane

ANTIK Telecom spustil tento týždeň svoje triple play služby v Novej Bani. Obyvatelia tak môžu využívať vysokorýchlostný optický internet, digitálnu televíziu s viac ako 200 TV programami a výhodné telefonovanie. Ide o prvé služby na optickej sieti v tomto stredoslovenskom meste.

Prví občania Novej Bane boli tento týždeň pripojení na optickú sieť, ktorá vedie optické káble priamo do bytov zákazníkov a prináša im rýchly internet a interaktívne služby. Približne 1500 domácností v meste bude môcť po kompletnom dobudovaní využívať vysokorýchlostný optický internet, digitálnu televíziu s 206 TV programami a výhodné telefonovanie v jednom balíku bez viazanosti.
Pokračovanie nižšie:

Osobitne nás teší, že do Novej Bane prinášame ako prví naozaj rýchle internetové služby prostredníctvom optickej siete. Okrem modernej technológie to znamená aj významnú úsporu na nákladoch domácnosti. Keď občan vymení staršie služby káblovej televízie, pevnej linky a internetu za jeden paušál od Antiku, ušetrí často aj viac ako polovicu toho čo platil doteraz,“ hovorí Peter Blaas, riaditeľ pre rozvoj spoločnosti ANTIK Telecom. Za posledný rok Antik sprístupnil svoje služby v Humennom či v Poltári, v tomto roku už okrem Novej Bane ohlásil vstup aj do Tlmáč.

Výstavbu optickej siete typu FTTH realizuje ANTIK v Novej Bani v súlade so svojou stratégiou prinášať vysokorýchlostný internet aj do oblastí, ktoré pre veľkých investorov nie sú zaujímavé. Balík s optickými triple play službami zahŕňa vysokorýchlostný internet s rýchlosťou 70 Mbit/s, digitálnu televíziu až s 206 TV programami (desiatky z toho v HD kvalite), výhodné telefonovanie s 40 voľnými minútami do všetkých sietí či televízny archív iba za 17,92 eur mesačne. Služby sú bez FUP a bez viazanosti. Navyše, tí záujemcovia, ktorí sa zaregistrujú do 30.06.2014 získajú triple play balík služieb úplne bezplatne na dobu 3 mesiacov. Viac informácií na novabana.antik.sk alebo na bezplatnej linke 055/123 45.

(Antik Telecom)

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Do Novej Bani ? Keďže som slovenčinár, tak by som vás rád upozornil, že správne je do Novej Bane. Len taká malá pripomienka. 🙂

Komentáre už nie sú povolené.