Dekódovacie moduly SMIT pre príjem Plustelky sa dostanú k zákazníkom až budúci týždeň

Aj napriek tomu, že mali byť dekódovacie moduly pre príjem Plustelky už tento týždeň v predaji, sa iba dnes dostali prvé kusy modulov na centrálny sklad distribútora. K prvým majiteľom by sa tak mali dostať reálne až budúci týždeň. „Moduly SMIT prišli na centrálny sklad distribútora až dnes, dnes prebieha aj potrebná potlač sériových čísiel, ktoré sú nutné k správnemu fungovaniu. Od zajtra budú vyexpedovavané z centrálneho skladu,“ povedal pre náš portál SatelitnaTV.sk marketingový manažér spoločnosti Towercom Michal Šuran.

Ako ďalej dodal: „Situácia nás mrzí, ale distribučný reťazec nedokázal načas pripraviť koncové zariadenia.

Aj napriek meškajúcej dodávke dekódovacích modulov sú v predaji už niekoľko dní DVB-T2 prijímače Zircon T3000 HD, prostredníctvom ktorých môžu už prví majitelia sledovať ponuku platformy Plustelka. Jeden prijímač pre vás testujeme už v tejto chvíli, recenziu si budete môcť prečítať na našom portáli SatelitnaTV.sk už o niekoľko dní.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Super, je to ale chudoba p.Šuran…trapne ako vždy. Aspoň ste to mali nechat bez kódu dokiaľ nebudu moduly na trhu…ale vás to asi nezaujima, hlavne že zhltnete prachy…

  • tu je vidiet ako to bolo vsetko „profesionalne“ vopred pripravene.

Tento článok už nie je možné komentovať