Reklama

M7 Group sa minulý rok darilo s výmenou dekódovacích kariet Skylink a CS Link Cryptoworks

V minulom roku 2012 sa satelitnej platforme Skylink a jej sesterskej platforme CS Link darilo s výmenou starších dekódovacich kariet, keďže svoju kartu Skylink či CS Link Cryptoworks vymenilo za novú Skylink ICE už jeden milión zákazníkov. Keď v decembri roku 2011 využívali zákazníci platforiem Skylink a CS Link 1,7 milióna kariet Cryptoworks, dnes je to už iba 700 tisíc. Vyplýva to z údajov, ktoré prezentovali a zverejnili zástupcovia platformy Skylink tento týždeň svojim predajcom v Českej republike a neskor aj na Slovensku.
Pokračovanie nižšie:

Zásluhu na výmene starších kariet Cryptoworks mali určite aj rôzne akcie, promo na nových kartách Výmena či zrušenie možnosti aktivácie platených balíčkov. M7 Group chce postupne znižovať počet aktívnych kariet Cryptoworks aj v najbližších mesiacoch, preto plánuje postupné odpájanie programov od systému Cryptoworks ako aj jeho následné odpojenie. Svedčí o tom aj nové promo na kartách Výmena, kde získa zákazník po novom pri výmene karty na dva mesiace grátis balíček MINI.

Prečítajte si tiež: Výmena dekódovacích kariet CryptoWorks s bonusom

Ako je možné vidieť na grafe nižšie, slovenskí a českí zákazníci spoločnosti M7 Group (Skylink a CS Link) vlastnia ešte 700 tisíc kariet Cryptoworks, ktoré neboli do dnešného dňa vymenené. Z toho je 400 tisíc aktívnych so zaplateným servisným poplatkom a 300 tisíc neaktívnych dekódovacích kariet Cryptoworks, u ktorých nedošlo zatiaľ k zaplateniu servisného poplatku.

Len pre zaujímavosť z celkového počtu 400 tisíc aktívnych kariet Cryptoworks je iba 16 tisíc série 285 (0D03) a 30 tisíc 0D70 (modré karty). Modré karty Skylink pritom využíva v ČR iba 320 zákazníkov a zvyšné sú registrované v SR.

graf_kariet_skylink

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Výcucnou špekuláciou ako napr. nezaradením TV WAU stanice pre užívateľov staršej karty CS Link si nič M7 Group nezíska, akurát len stratí ďalších nenáročných užívateľov.

  2. Hlístik je vedle jak ta bedle, už len ten debilný názov ma dráždi….. takže to nikdy ani ladiť nebudem, iba další reklamný kanál….

  3. klidek pani. casi sa menia a ludia uz pretacaju paraboly 🙂 minimalne v mojom okoli.

Komentáre už nie sú povolené.