Reklama

UPC zaraďuje Megamax, nový detský televízny kanál pre chlapcov

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA, najväčší káblový operátor na Slovensku, zaraďuje od 1. decembra do programovej ponuky detskú televíznu stanicu Megamax. Ide o nový detský kanál určený najmä pre chlapcov vo veku od 7 do 14 rokov, ktorý prináša celý rad atraktívnych seriálov a animovaných dobrodružstiev. Detskí diváci sa môžu tešiť na príbehy známych postavičiek a super-hrdinov, ako sú Transformers, Gormiti, X-meni, Lego Ninja Go, Hot Wheels – Battle Force, Twisted Whiskers, Dex Hamilton, Iron Kid či Metajet.
Pokračovanie nižšie:


Megamax rozširuje televíznu ponuku spoločnosti UPC o ďalší detský kanál, ponúkajúci jedinečnú zábavu kreslených televíznych programov, ktoré oslovujú deti po celom svete. V televíznej ponuke UPC sa stane súčasťou televízneho balíčka UPC DIGITAL Basic, a vysielať bude denne od 7:00 do 22:00 hod. s českým dabingom.

Obohatenie digitálnej televíznej ponuky o program Megamax je našim darčekom pred blížiacim sa Mikulášom a Vianocami. Samozrejme, zaradenie tohto programu je pre zákazníkov uvedeného televízneho balíčka bezplatné,“ uviedol k pridaniu stanice Megamax generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA Martin Miller.

Stanica Megamax rozširuje ponuku detských programov v službe UPC DIGITAL, ktorá okrem nej ponúka vysielanie staníc Minimax, JimJam, Disney Channel, duck tv a duck tv HD. Megamax je súčasťou rodiny Chello Central Europe, významnej mediálnej spoločnosti, ktorá stojí aj za obľúbenou detskou stanicou Minimax.

O UPC DIGITAL: Digitálna káblová televízia UPC DIGITAL ponúka spolu viac ako 130 programov všetkých žánrov, vrátane 16 staníc v HD kvalite a dokonca aj 3D vysielanie. Okrem bohatej programovej ponuky a vysokej kvality obrazu a zvuku, diváci vysoko hodnotia najmä celý rad funkcií, ktoré zvyšujú užívateľský komfort a ponúkajú úplne nový zážitok zo sledovania televízie. Či už ide o možnosť nahrávať až 4 programy súčasne, pozastavenie programu a následný návrat k sledovaniu od okamihu zastavenia, prehľadný elektronický programový sprievodca, možnosť nastavenia jazykovej verzie a celý rad ďalších. Službu UPC DIGITAL v súčasnosti využíva viac ako 120 000 domácností, a jej výhody a prednosti môžu v súčasnosti využívať obyvatelia 24 slovenských miest.

Viac informácií o službách spoločnosti UPC záujemcovia získajú na infolinke 02 594 22 222, na stránke www.upc.sk, vo vysielaní infokanálu UPC Expres, na profile UPC na Facebooku alebo osobne na zákazníckych strediskách UPC.

(UPC BROADBAND SLOVAKIA)

Mohlo by vás ešte zaujímať