Reklama

CS Link vyradil dnes z ponuky až šesť platených programov

Satelitná platforma CS Link dnes vyradila zo svojej ponuky platené programy AXN, AXN Sci-fi, AXN Crime, Universal Channel, Spektrum a Sport 2. Dôvodom vyradenia je postupné plánované odpájanie všetkých platených programov z ponuky CS Linku. Zákazníkom ktorí vlastnia dekódovaciu kartu CS Link a chcú mať aj platené programy odporúča spoločnosť M77 Group, ktorá prevádzkuje túto platformu, vymeniť si súčasnú kartu CS Link za novú Skylink Výmena. Zákazníkom, ktorí majú zaplatené platené programy na dlhšie obdobie bola zaslaná novú karta Skylink Výmena bezplatne.
Pokračovanie nižšie:


Pripomeňme, že u „neplatených“ programov sa žiadne odpájanie nechystá a zákazníci ktorí si zaplatia servisný poplatok budú môcť sledovať tieto základné slovenské a české programy aj naďalej. Na programových pozíciách po kanáloch AXN, AXN Sci-fi, AXN Crime, Universal Channel, Spektrum a Sport 2 je aktuálne už len oznam o postupnom odpájaní platených programov. „POZOR! Platená ponuka je na kartách CS Link postupne vypínaná. Registrujte, prosím, svoju kartu Skylink Výmena. Informácie na www.cslink.cz“, tento oznam vidia aktuálne platiaci diváci CS Linku po prepnutí na jednu z vyššie menovaných staníc.

Ostatné platené programy zostanú na kartách CS Link aktívne do cca 7. 1. 2013. Informovala o tom samotná platforma v tlačovej správe.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Vraj Minimax má nejakú minimálnu šancu presťahovať sa ku Skylinku, pričom ostatné, dnes vypnuté kanály CSlinku skôr nie.

Komentáre už nie sú povolené.