Reklama

Spoločnosť UPC expanduje na východnom Slovensku

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA kúpila v týchto dňoch prevádzku a majetok troch spoločností poskytujúcich televízne a internetové služby na východnom Slovensku. Ide o spoločnosti KID, TERMOSAT a S-Team, ktoré poskytujú telekomunikačné služby v mestách Košice, Rožňava, Stará Ľubovňa, Nová Ľubovňa, Rimavská Sobota, Kráľovský Chlmec, Čierna nad Tisou a Dobšiná, vrátane okolitých oblastí uvedených miest.
Pokračovanie nižšie:


Spoločnosť UPC touto akvizíciou, jednou z najväčších na slovenskom trhu televíznych a internetových služieb za uplynulé roky, získala možnosť poskytovať svoje služby pre takmer 9 tisíc domácností v daných lokalitách. Cieľom spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA v nových lokalitách je rozšírenie a skvalitnenie súčasných služieb, ako aj investície do nových služieb digitálnej televízie, vysokorýchlostného internetu a telefónnych služieb.

Užívatelia služieb spoločností KID, TERMOSAT a S-Team mohli doteraz využívať zväčša iba služby analógovej káblovej TV a internetu. Po pripravovanej investícii do infraštruktúry a nových služieb, spoločnosť UPC týmto zákazníkom umožní prístup k digitálnej televízii so 130 stanicami vrátane 14 v HD kvalite, internetovým službám s rýchlosťou až do 120 Mbit/s a bezplatnému telefonovaniu.

Zákazníci v uvedených mestách sa môžu tešiť na uvedenie najmodernejších digitálnych triple play služieb so značkou UPC. Som rád, že po skvalitnení sieťovej infraštruktúry a uvedení nových technológií, budeme môcť výhody a prednosti digitálneho sveta sprístupniť aj obyvateľom tých miest a obcí, v ktorých zatiaľ nie sú dostupné,“ uviedol v súvislosti s akvizíciou generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA Martin Miller.

(UPC)

Mohlo by vás ešte zaujímať