Reklama

Skylink so zaradením programov AXN zatiaľ nepočíta

Od včera môžu majitelia dekódovacích kariet Skylink sledovať už prvé programy v rámci spoločnej spolupráce platforiem Skylink a CS LINK po tom, čo platformu Skylink kúpila spoločnosť M77Group. Konkrétne sa jedná o program Prima family vo vysokom rozlíšení (HD) a prémiový program HBO2.

Prečítajte si tiež: Skylink pridáva od dnes do ponuky Prima family HD a HBO2

Po pridaní prvých programov, ktoré boli doteraz na satelite ASTRA 3B (23,5°E) iba v rámci platformy CS LINK sa naskytá otázka, či prevádzkovateľ satelitnej platformy Skylink, spoločnosť TradeTec nepripravuje rozšírenie svojej ponuky aj o ďalšie zaujímavé programy, ku ktorým majú prístup iba zákazníci CS LINKu ako napríklad trojicu kanálov AXN, AXN Sci-fi či AXN Crime.

„So zaradením AXN na Skylink zatiaľ nepočítame“. Povedal pre náš portál SatelitnaTV.sk Jaromír Glisník člen predstavenstva spoločnosti TradeTec.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Samozrejme, po pridaní programov AXN by CS LINK stratil hádam už aj všetkých zákazníkov.

  2. Škoda, práve AXN mi v Skylinku chýba (nehovoriac o JOJ HD, a STV1 HD-to by malo byť štandardom)! A chýba mi tiež detský kanál so slovenskou jazykovou stopou. Nie je normálne, alby slovenské deti pozerali iba české stanice (Jim-Jam, Disnay, Minimax…), je taký problém pridať ak SK stopu?! A dočkáme sa aj Cartoon Networku?

Článok už nie je možné komentovať.