Reklama

TV Program RTVS Šport

Televízny program športovej stanice RTVS Šport

Pokračovanie nižšie:
Dátum:

Čas:

Stanice:




TV program na 24.02.2024

Pre zobrazenie všetkých TV staníc kliknite sem


RTVS Šport
06:00 Správy RTVS "N"
(Slovenská republika 2024) (Repríza)
Program práve beží.
84%+8 min.
06:50 Góly–body–sekundy
(Slovenská republika 2024) (Repríza)
07:00 Správy RTVS "N"
(Slovenská republika 2024) (Repríza)
07:50 Biatlon - MS 2024
MS 2024 (Nové Mesto na Morave): zmiešaná štafeta dvojíc Záznam z pretekov zmiešanej štafety dvojíc na MS v biatlone 2024 v Novom Meste na Morave. (Česká republika 2024) (Repríza)
08:50 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Futbal - Highlighty Ligy majstrov 2023/24 (osemfinále) Zostrih najdôležitejších momentov zo zápasov Ligy majstrov. (Švajčiarsko 2024) (Repríza)
09:15 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
Futbal - Highlighty Ligy majstrov 2023/24 (osemfinále) Zostrih najdôležitejších momentov zo zápasov Ligy majstrov. (Švajčiarsko 2024) (Repríza)
09:40 Biatlon - MS 2024 juniorov
MS juniorov 2024 (Otepää): zmiešaná štafeta juniorov Záznam z pretekov zmiešanej štafety juniorov na MS juniorov v biatlone 2024 v Otepää. (Estónsko 2024) (Repríza)
11:00 Atletika - World Athletics Indoor Tour 2024
World Athletics Indoor Tour 2024: Madrid Záznam z atletického mítingu World Athletics Indoor Tour 2024 v Madride. (Španielsko 2024) (Repríza)
13:00 Futbal - Highlighty Európskej a Konferenčnej ligy
Futbal - Highlighty Európskej a Konferenčnej ligy 2023/24 Zostrihy najdôležitejších momentov zápasov Európskej a Konferenčnej ligy. (Švajčiarsko 2024) (Repríza)
13:50 Plavecké športy - MS 2024 - plávanie
MS 2024 (Doha) - plávanie: 5. deň Záznam z piateho dňa súťaží v plávaní na MS v plaveckých športoch 2024 v Dauhe. (Katar 2024) (Repríza)
15:20 Paralympijský magazín
Paralympijský magazín Reportáže, profily a publicistika o paralympijskom hnutí a jeho problémoch, o slovenských paralympionikoch a ich osudoch. (Slovenská republika 2024) (Premiéra)
15:50
Naživo
Niké - palubovka 2024
Hádzaná - MOL liga 2023/24 (19. kolo): HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda Priamy prenos zo zápasu 19. kola MOL ligy 2023/24 v hádzanej žien. (Slovenská republika 2024) (Premiéra)
17:50
Naživo
Niké - palubovka 2024
Niké - palubovka 2024 Priamy prenos (Slovenská republika 2024) (Premiéra)
20:00 Futbal - Európska / Konferenčná liga UEFA 2023/24
Európska konferenčná liga 2023/24 (kvalifikačné kolo; odveta): Slovan Bratislava - Sturm Graz Záznam z odvetného zápasu kvalifikačného kola Európskej konferenčnej ligy 2023/24 medzi Slovanom Bratislava a Sturmom Graz. (Slovenská republika 2024) (Repríza)
22:00 Góly–body–sekundy
(Slovenská republika 2024) (Premiéra)
22:10 Basketbal - Kvalifikácia ME 2025 (muži) (1/4)
Kvalifikácia ME 2025: Slovensko - Belgicko Záznam zo zápasu Slovensko - Belgicko v kvalifikácii ME v basketbale mužov 2025. (Slovenská republika 2024) (Repríza)
23:40 O športe
Beseda o aktuálnych športových témach. (Slovenská republika 2024) (Premiéra)