Reklama

TV Program Arena Sport 1 a Arena Sport 2

Dátum:

Čas:

Stanice:




TV program na (20.10.2019)


Arena Sport 1
00:30 Nočné vysielanie

Program práve beží.
29%+278 min.
07:00
Naživo
Women´s World Cup 2019
Priamy prenos zo semifinále svetového pohára žien v stolnom tenise - Chengdu
09:30 FC Utrecht - PSV Eindhoven
Záznam z 10. kola holandskej Eredivsie
11:30 The World Sailing Show
Magazín zo sveta yachtingu - 6. epizóda
12:00 Street Racers
23. epizóda - Magazín o dianí vo Formule E
12:30
Naživo
Women´s World Cup 2019
Priame prenosy finálových zápasov svetového pohára žien v stolnom tenise - Chengdu
15:00 Hempel World Cup Series
Magazín zo Svetového pohára v yachtingu - Enoshima
16:00 Mobil 1 The Grid
18. epizóda - Magazín zo sveta Formula 1 NASCAR SPORTSCAR a iných
16:30 Športové sekundy
Športové spravodajstvo
16:45
Naživo
Feyenoord - Heracles Almelo
Priamy prenos z 10. kola holandskej Eredivsie
18:45 Minifutbal
Relive prenos zo zápasu o 3. miesto Socca World Cup 2019 - Kréta
19:45 Športové sekundy
Športové spravodajstvo
20:00
Naživo
Budućnost VOLI - Sixt Primorska
Priamy prenos z 3. kola Adriatickej ligy
22:00 Feyenoord - Heracles Almelo
Záznam z 10. kola holandskej Eredivsie

Arena Sport 2
01:30 Nočné vysielanie

Program práve beží.
12%+397 min.
09:00 Športové sekundy
Športové spravodajstvo
09:15 Mobil 1 The Grid
18. epizóda - Magazín zo sveta Formula 1 NASCAR SPORTSCAR a iných
09:45 Street Racers
23. epizóda - Magazín o dianí vo Formule E
10:15 Hempel World Cup Series
Magazín zo Svetového pohára v yachtingu - Enoshima
11:15 Super League Triathlon
Magazín zo sveta triatlonu - Jersey
12:15 The World Sailing Show
Magazín zo sveta yachtingu - 6. epizóda
13:00
Naživo
Minifutbal
Priamy prenos zo semifinále Socca World Cup 2019
14:15
Naživo
Minifutbal
Priamy prenos zo semifinále Socca World Cup 2019
15:10 Svet rýchlych kolies
Motoristický magazín
16:00
Naživo
Servette FC - FC St. Gallen 1879
Priamy prenos z 11. kola švajčiarskej Superligy
18:00
Naživo
Krka - Crvena zvezda mts
Priamy prenos z 3. kola Adriatickej ligy
20:00
Naživo
Minifutbal
Priamy prenos z finále Socca World Cup 2019
21:00 Kansas Lottery 300
Záznam zo 4. pretekov playoff NASCAR Xfinity Series
23:30 Mobil 1 The Grid
18. epizóda - Magazín zo sveta Formula 1 NASCAR SPORTSCAR a iných

ČT Sport
01:55 Ragby: MS 2019 Japonsko

Program práve beží.
21%+107 min.
04:10 Fotbal: FC Slovan Liberec - FK Jablonec
05:55
Naživo
Krasobruslení: Americká brusle
08:00 Svět motorů: Speciál
08:20 Svět motorů: MM ČR side a čtyřkolek Horní Újezd
08:40 Svět motorů: M ČR na ploché dráze Březolupy
09:00
Naživo
Ragby: Wales - Francie
11:15 BasketManie
11:40 Na skialpech přes hory
12:00
Naživo
Ragby: Japonsko - Jižní Afrika
14:20
Naživo
Dostihy: Cena zimního favorita
15:55
Naživo
Plavání: Plzeňské sprinty
17:00
Naživo
Hokej: HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec
20:35 Cyklokros: SP Švýcarsko
21:55
Naživo
Studio fotbal - Dohráno
22:35 Cyklokros: SP Švýcarsko