Reklama

TV Program Arena Sport 1 a Arena Sport 2

Dátum:

Čas:

Stanice:




TV program na (23.03.2019)


Arena Sport 1
09:00 Spravodajstvo
Športové sekundy
Program práve beží.
80%+3 min.
09:15 Futbal
Holandská liga - VVV Venlo - PSV Eindhoven
11:00 Basketbal
Adriatická liga - Crvena zvezda mts - Mega Bemax
13:00
Naživo
Futbal
Sky Bet League 1 - Walsall - Barnsley
15:00 Basketbal
Adriatická liga - Igokea - Zadar
16:45 Spravodajstvo
Športové sekundy
17:00 Kiteboarding
World Kiteboarding Championship - Review
17:30 Futbal
Football´s Greats - Luís Figo
18:00
Naživo
Volejbal
Edymax extraliga muži - Spartak UJS Komárno - KDS Šport Košice - štvrťfinále
19:15 Basketbal
Adriatická liga - Crvena zvezda mts - Partizan NIS - 1. semifinále
21:00 Motorizmus
Svet rýchlych kolies
21:45 Stolný tenis
CCB Europe Top 16 Cup - Montreux - o 3. miesto ženy
22:45 Stolný tenis
CCB Europe Top 16 Cup - Montreux - o 3. miesto muži
23:45 Futbal
Holandská liga - AZ Alkmaar - AFC Ajax

Arena Sport 2
09:00 Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Wales - Škótsko
Program práve beží.
27%+33 min.
09:45 Spravodajstvo
Športové sekundy
10:00 Futbal
Holandská liga - VVV Venlo - PSV Eindhoven
11:45 Parkour
World Parkour Championship - Review
12:15 Motorizmus
NASCAR Xfinity - Production Alliance Group 300 - Auto Club
14:45 Futbal
Football's Greatest Managers - Mario Zagallo
15:15 Futbal
Holandská liga - AZ Alkmaar - AFC Ajax
17:00 Motorizmus
MAMA pretekárka
17:30 Futbal
Rakúska liga - Wacker Innsbruck - Red Bull Salzburg
19:15 Futbal
BVB World
20:15 Spravodajstvo
Športové sekundy
20:30 Box
Nordic Fight Night

ČT Sport
08:45 Archiv D: Razítko na normalizaci

Program práve beží.
68%+13 min.
09:25
Naživo
Krasobruslení: MS 2019 Japonsko
13:45
Naživo
Snowboarding: SP Německo
14:25 Klasické lyžování: Krkonošská 70 LAWI
14:40
Naživo
Biatlon: Studio
14:55
Naživo
Biatlon: SP Norsko
15:40
Naživo
Biatlon: Studio
15:55 Akrobatické lyžování: FIS magazín SP
16:20 Olympijský magazín
16:45
Naživo
Biatlon: Studio
17:05
Naživo
Biatlon: SP Norsko
17:55
Naživo
Biatlon: Studio
18:10 Alpské lyžování: FIS magazín SP
18:40
Naživo
Hokej: Generali play off
22:05
Naživo
Sportovní zprávy
22:25 Fotbal extra: Anglie - Česko
22:40 Biatlon: SP Norsko
23:25 Biatlon: SP Norsko