Reklama

Lepšia.TV začala ponúkať francúzske programy

Internetová služba Lepšia.TV/Lepší.TV začala ponúkať pre slovenských a českých klientov úplne nový prémiový programový balík s francúzskymi stanicami. Ten aktuálne obsahuje štyri francúzske programy France 2, France 3, France 4 a France 5, ktoré doteraz v službe neboli.
Pokračovanie nižšie:

Nový balíček si môžu objednať záujemcovia za 3,89 € mesačne. Samostatne sa však objednať nedá, vzhľadom k tomu, že sa jedná o prémiový balík. Balík je tak možné aktivovať iba k základným balíkom Mini, Klasik či Max.

Predplatitelia získajú s francúzskymi stanicami automaticky aj archív vysielania a to na 7 dní spätne. Väčšina staníc je v SD kvalite, výnimkou je France 2, ktorú už operátor šíri vo full HD kvalite.

Prehľad základných programových balíkov služby Lepšia.TV

BalíkŠtandardná cenaPočet stanícNahrávanie na cloudArchív
Mini3,99 €5820 reláciíMaximálne 10 dní
Klasik7,99 €129NeobmedzenéMaximálne 30 dní
Max11,49 €140NeobmedzenéMaximálne 100 dní

Prehľad prémiových programových balíkov služby Lepšia.TV

BalíkŠtandardná cenaPočet staníc
HBO8,13 €5 + HBO MAX
France 2-53,89 €4

Internetovú službu Lepšia.TV/Lepší.TV môže využívať ktokoľvek s prístupom na internet (minimálne 3 Mbps). Špeciálna aplikácia je k dispozícii pre Smart TV, PC či mobilné zariadenia. Okrem toho ponúka operátor aj špeciálny Android box pre staršie TV.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Je možné pozerať 2 verzie Lepšia keď mam zaplatenú Slovensku? Teda sú tam na výber aj Česká, Poľska. Alebo tu Česku musím zaplatiť zvlášť? Aby som mohol mať aj České stanice?

  2. Tak Francúzsky balík idú dať To je kcomu dobre aPolske TVP1aTVP2vyradia hamba

Komentáre už nie sú povolené.