Reklama

Máte Predplatenku od Telekomu? Môžete si teraz zadarmo aktivovať Magio TV Štart na 90 dní

Slovak Telekom ponúka aktuálne v rámci vianočnej akcie ochutnávku služby Magio TV Štart pre všetkých užívateľov mobilnej služby Predplatenka. Pre využitie promo akcie si musia klienti službu aktivovať zaslaním SMS správy a to najneskôr do konca roka 2023.
Pokračovanie nižšie:

Pre aktiváciu služby stačí užívateľom zaslať SMS správy s textom MAGIO START na číslo 12323. Po jej odoslaní príde do niekoľkých minúť mail alebo SMS správa s prístupovými údajmi, ktoré je nutné použiť na prihlásenie sa do aplikácie Magio TV. Aplikáciu si môžu klienti stiahnuť priamo z Google play alebo Appstore, podľa toho aké zariadenie využívajú.

Všetci užívatelia Predplatenky si môžu aktivovať Magio TV Štart najneskôr do 31. decembra 2023. Od aktivácie budú môcť službu využívať 90 dní. Po tomto období platnosť prístupových údajov skončí,“ informoval operátor.

TIP: Magio TV sa rozšíri o Magio Krimi, Magio Svet či o obsah BBC First

Služba Magio TV Štart je okresaná verzia Magio TV. Klientom ponúka v súčasnosti 11 televíznych staníc a využívať ju môžu výlučne iba na jednom mobilnom zariadení (mobil a tablet). Okrem živého vysielania nižšie uvedených staníc je tiež dostupný 7-dňový archív a videopožičovňa. Okrem toho bude užívateľom k dispozícii od konca októbra aj nový obsah BBC First, Dramox či Magio Krimi a Magio Svet. V prípade, ak sa klientom služba zapáči a rozhodnú sa ju využívať aj na Smart TV či viacerých zariadeniach súčasne s väčším počtom staníc, môžu si aktivovať kedykoľvek platenú službu Magio TV (Magio Go). Bežne ponúka službu Magio TV Štart Telekom zadarmo pre užívateľov mobilných paušálov, ako aj vybraných pevných služieb.

TV Stanice v Magio TV Štart

TV službaStanice
Magio TV ŠtartJednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, JOJ HD, Plus HD, Dajto HD, Doma HD, Wau HD, :24 HD, Folklorika TV HD, RTVS SPORT HD

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. paraaada… co moze byt lepsie ako dat k mobilnej sluzbe sluzbu ktora s mobilmi suvisi okrajovo a vyzaduje data…. a nereflektovat na existujucich zakaznikov ved akcie patria iba novym cislam a prenesenym…. existujuci nech hladaju akcie u ineho operatora lebo „Big Te“ ma svoju fungujucu predstavu ktora ich roky uz potapa a potapa….

    1. Sklapni ,mal si si lepšie rozmyslieť kde budeš,mne táto akcia vyhovuje a áno už ju využívam mám všetko zadarmo a nikdy som Telekom nebol.Tvoj problém počkaj si kým si na teba tvoj opratorr sponie, možno za 10r D

    2. Sledovat tv vysielanie na mobile alebo tablete je hlupost…Aktivoval som si sice na android mobile Magio TV Start, pretoze ho mam uz davno gratis ku internetu od Telekomu. No, nenapadlo ma ani raz pozerat „siroku“ ponuku 11 tv stanic na mobile …To uz si radsej v zahranici pustim prostrednictvom Dongle R 4K na TV prijimaci internetovu televiziu Antik TV, namiesto sluzby Magio TV start sledovanej na mobile 😀

Komentáre už nie sú povolené.