Reklama

Magio TV sa rozšíri o Magio Krimi, Magio Svet či o obsah BBC First

Slovak Telekom rozšíri koncom októbra svoje TV služby Magio TV (IPTV a OTT) o množstvo nového obsahu. Ten budú mať k dispozícii zákazníci Telekom paušálu, Magio internetu, Magio TV a Predplatenky v aplikácii Magio TV alebo priamo vo videotéke Magio Kino.
Pokračovanie nižšie:

Od 31. októbra 2023 rozšíri operátor ponuku Magio TV o novú kategóriu s názvom BBC First, kde bude divákom ponúkať obsah z dielne BBC: napínavé filmy, top seriály či kriminálne drámy, ktoré už zaujali milióny divákov po celom svete.

Okrem BBC First pribudne tiež Dramox, ktorý je určený pre náročnejšieho diváka i fanúšikov divadla. Prináša totiž divadelné zážitky najlepších predstavení z domácej scény, aj zo sveta.

Magio Krimi a Magio Svet

Posledný októbrový deň budú zaradené do TV Programu (EPG) Magio TV nové špeciálne pozície s názvom Magio Krimi a Magio Svet. Nepôjde však o klasické TV vysielanie. Na oboch špeciálnych pozíciach bude Telekom ponúkať obsah z videopožičovne priamo v elektronickom programovom sprievodcovi (EPG).

Na pozícii Magio Krimi ponúkne filmy plné napätia a akcie, kde budú k dispozícii hity ako napríklad Red 2, Rambo: Posledná krv či Honba na vraha. Magio Svet bude ponúkať záhadné i napínavé dokumenty z produkcie National Geographic, Viasat či AMC.

Celá TV ponuka bude aktivovaná automaticky, zákazníci sa nemusia o nič starať. Dostanú ju zadarmo bez ďalších poplatkov navyše. K dispozícii bude v aplikácii Magio TV na mobiloch, PC, tabletoch či Smart TV a set-top-boxoch k internetovej TV.

Ďalšie novinky do konca roka

Telekom pripravuje pre svojich klientov aj ďalšie novinky, ktoré chce sprístupniť postupne do konca roka. Pôjde napr. o službu Canal+, ktorá ktorá bude prepojená so službou Magio TV. Novinka bude určená zákazníkom s Magio TV cez internet L alebo XL a príde v priebehu novembra.

Ďalší obsah bude prepojený na kvalitné filmy z hollywoodskej produkcie, obľúbené vianočné hity a Telekom chystá aj exkluzívny obsah s profesionálnym fitnes trénerom Marošom Molnárom v decembri.

Magio TV Štart na nových paušáloch
Všetky nové paušály obsahujú minimálne profil Magio TV Štart, takže všetok predvianočný obsah sa bude dať pozerať cez túto formu mobilnej internetovej televízie aj na všetkých nových aktivovaných paušáloch.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

    1. Veď uvádzajú, že to bude v aplikácii Magio TV alebo priamo vo videotéke Magio Kino. Na IPTV nemáš Magio Kino?

  1. Už ide aj Premier Sport 4 takže 2 týždne su pozadu.Čakal som že ten BBC FIRST bude lineárny kanál ako BBC EARTH.

  2. @Duobq.Mne ide cez Digi TV satelit od dnes Neviem ci je cez IPTV Magio TV iba som podal informáciu že Už Premier Sport 4 vysiela.

  3. Tak tie Magio Krimi a Magio Svet a aj BBC First nebudu vobec na nejake dlhsie obdobie. To je len par filmov v kategoriach, ktore si skratka budeme moct pozriet. Vlastne len urobili reklamu na to ze nam daju par filmov. A na konci januara to cele skonci, pretoze toto maju na webe:
    Čo mám urobiť, ak chcem pozerať nový vianočný Magio TV obsah?
    Ak máte aktívnu aplikáciu Magio TV, tak nemusíte robiť nič. Exkluzívny TV obsah sa vám automaticky objaví vo vašej aplikácii Magio TV na popredných pozíciách v TV programe a bude dostupný do 31.1.2024.

  4. Vôbec nič nejde na magiu IPTV nové programy asi 1 apríl blamáž T comu

Komentáre už nie sú povolené.