Reklama

Orange: Canal+ Sport s Premier League bude k dispozícií klientom satelitnej služby

Zákazníci satelitnej služby Skylink TV pre Orange, ktorí využívajú príjem programov z družice Astra 3B (23,5°E), budú mať k dispozícii nový športový kanál Canal+ Sport HD. Vďaka tomu budú môcť sledovať anglickú Premier League. Dohodol sa na tom prevádzkovateľ Skylinku s Orangeom.

Pokračovanie nižšie:

Nová športová televízna stanica Canal+ Sport odštartuje v auguste. Pre predplatiteľov satelitnej služby Skylink TV pre Orange však bude k dispozícii až v priebehu septembra. Samozrejmosťou má byť aj prístup k službe Skylink Live TV, cez ktorú budú dostupné všetky priame prenosy. Oznámil to dnes Orange. Pre užívateľov IPTV a OTT služieb Canal+ Sport nebude. „V rámci portfólia služieb, ktoré si vie zákazník zakúpiť v Orangei bude Canal+ Sport k dispozícii len v Skylink TV pre Orange,“ povedala pre portál SatelitnáTV.sk PR koordinátorka Orangeu Ivica Hricová.

Tip: Premier League na Skylinku: Operátor ponúkne najbližšiu sezónu naživo všetkých 380 zápasov s komentárom

Skylink TV pre Orange ponúkne Canal+ Sport iba predplatiteľom nového balíka Kombi+ a prémiového Canal+ Sport.

Štandardná cena balíka Kombi+ bola stanovená na 19,90 € mesačne. Za nový prémiový balík zaplatia klienti 7,49 eura mesačne. Oba balíky budú k dispozícii bez viazanosti a zákazníci Orangeu ich budú môcť mať ešte výhodnejšie v rámci ponuky služieb Love k svojmu hlasovému paušálu a internetu.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Skylink zmení názov na canalsat a to od budúceho roka !

 2. Ahoj,

  jen opravím, CANALSAT již neexistuje. Francouzská služba používá název pouze se slovem CANAL. Polská služba je pod názvem CANAL+ PLATFORMA (dříve Cyfra+)

  SKYLINK čekají poměrně zásadní změny a ano bude přejmenován. Například mezi změnami je, že dosavadní TV kanál SKYLINK 7 bude přeměněn na CANAL+.

  Mimochodem, pokud chcete vidět, jak bude vypadat CANAL+ SPORT, tak originál tohoto kanálu můžete sledovat v rámci volného vysílání každý večer cca. od 19H00 do 20H45 na satelitu ASTRA (19.2’E). V tento čas se zde vysílají v nekódovaném režimu ještě stanice CANAL+ a CANAL+ DECALE.

  TECHNICKÉ PARAMETRY:
  Satelit: ASTRA 1M (19.2’E)
  Kmitočet: 12.012 GHz
  Polarizace: Vertikální
  Symbol Rate: 29.700
  FEC: 2/3

Komentáre už nie sú povolené.