Reklama

Lepšia.TV vyradila z ponuky športový kanál

V ponuke internetovej služby Lepšia.TV (Lepší.TV) sa už nenachádza maďarský športový kanál M4 Sport. Operátor vyradil stanicu ako zo slovenskej, tak aj českej ponuky. Predplatitelia služby tak prišli o ďalší športový kanál, ktorý prinášal niekoľko zaujímavých športových prenosov vrátane Ligy majstrov či Formuly 1. Spomeňme, že v marci tohto roka bol z ponuky vyradený aj poľský TVP Sport.
Pokračovanie nižšie:

Internetovú službu Lepšia.TV (Lepší.TV) môže využívať ktokoľvek s prístupom na internet (minimálne 3 Mbps). Špeciálna aplikácia je k dispozícii pre Smart TV, PC či mobilné zariadenia. Okrem toho ponúka operátor aj špeciálny Android box pre staršie TV.

Kompletný zoznam staníc nielen Lepšia.TV je dostupný v sekcii IPTV/OTT, ktorú pravidelne aktualizujeme.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. m4 sport nema zmysel sirit, kedze v nasich koncinach musi byt geoblkovana prave kvoli sportovym prenosom, na ktore maju na nasom uzem i prava napr Sport1,2 (F1), Nova Sport 3,4, Premier Sport (LM), takze zbytocne sa tu robi o totmot vobec clanok, 3/4 z dna je na m4 vysiealna cierna, ak sirili madarsku verziu, tak protizakonne

    1. Ale maďarské DVB-T/T2 vysielače zasahujú na dosť veľké územie Slovenska, BA a časť Záhoria, celá Podunajská nížina až po Piešťany, Nitru, časť Hornej Nitry, kopce a samoty pri Žarnovici, kopce a samoty nad Detvianskou Hutou, okolie Veľký Krtíš, Lučenec, Rimavská Sobota, Gemer, Rožňava, Košice, Košická kotlina, Prešov (signál je až v obci Fintice za Prešovom), celý Zemplín až po Vranov nad Topľou a Humenné. Takže maďarská športová stanica M4 Sport HD je časti obyvateľstva SR dostupná zdarma cez anténu ako voľný cezhraničný príjem.

Komentáre už nie sú povolené.