Reklama

Skylink presunul niektoré programy z balíka Smart do najnižšieho Mini

V posledných dňoch oznámil prevádzkovateľ satelitnej služby Skylink, ako aj internetovej Skylink Live TV, svojim klientom viacero noviniek a zmien. Najviac noviniek sa dočkali užívatelia internetovej služby Skylink Live TV, kde pribudlo až deväť nových programov a rozšírená bola ešte aj videotéka o vybraný obsah zo staníc Minimax, JimJam a Canal+ Domo. Okrem toho od mája 2021 vstúpi do platnosti nový cenník platformy Skylink, v ktorom sú už zrušené zľavy pri 12 mesačnom predplatnom.
Pokračovanie nižšie:

Podľa zistení portálu SatelitnáTV.sk nejde však o jediné zmeny. Všimli sme si, že predplatitelia najnižšieho balíka Mini získali od apríla 2021 prístup k dvom novým programom Minimax a Canal+ Domo a na kartách s českým regiónom bola na základe vysielateľa zablokovaná slovenská detská stanica Jojko. Doteraz boli pritom stanice Minimax a Canal+ Domo štandardne súčasťou vyššieho balíka Smart.

TIP: Skylink sprístupní v apríli štyri programy z vyšších balíkov pre všetkých

Od apríla je súčasťou najnižšieho balíka Mini 18 televíznych staníc (AXN CZ, Arena Sport 1 HD, CANAL+ Domo, CS Film, CS History, CS Horror, Film Europe+ HD, Filmbox Stars, Hobby TV, Jojko, Leo TV (22-06), MTV Europe CZ, Minimax, Nickelodeon CZ, Sport 5, UP NETWORK CZ, Viasat Explore, duck TV) + všetky programy z balíka Digital, ktorý nie je možné predplatiť samostatne.

Aktuálnu ponuku satelitných operátorov, môžete nájsť už tradične v sekcii Frekvencie. IPTV a OTT operátorov budeme postupne pridávať do novej sekcie s rovnomenným názvom.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. CANAL+ Domo je v neustálej ochutnávke od začiatku ako začal vysielať.

  1. @Pele1, Skoro každý mesiac. Ale čakal som že príde aj Canal + HD a Canal + Film HD. Ale ako si je ticho po vlastných kanáloch.

  2. Tiež očakávam prírastok od canal+ volaké nové tv minule jarda písal že ešte tento rok by mali volaké prísť tak uvidíme

  3. C+ Domo je sama opakovacka. Stačí pozrieť jeden mesiac a potom sa to už len opakuje. Zaradenie C+Film je nateraz problematické, pretože väčšinu filmov (práv), ktoré vlastni C+ v Poľsku vlastní v CZ/SK regióne niekto iný. Takže sa nedá urobiť to čo s Domo zobrať kanál a len predabovat. Kúpa filmov zaberie viac času. Počítam, že ak to spustia skôr ako za 3 roky budú tam len c-ckove filmy, ktoré nikto nechcel kúpiť.

 2. Len tak,pridali.Tak to zachvylku zvysia ceny.V sky link nic nieje len tak.

 3. @ Juraj Červenák :

  Jarin je opravdu důvěryhodný zdroj. Tento člověk cigání až sa mu od huby práší, většinou nakonec platí opak toho co napřed tvrdil že bude jinak.

 4. @ Eepppee :

  Přidali protože aj České republice už bude od 1. 5. 2021 (ruší se aj tam placené SERPO) nejnižší placený balík Mini za 150 Kč a tam už ty stanice již měly byt od samého začátku být oproti Slovensku a tak je aj tam dodatečně přesunuli ze Smartu.

  Podle měli Jojko přesunout do Digitalu který je zadarmo (nelze už přes rok koupit samostatně) k balíčkům od Mini a výše. Pokud si třeba někdo místo Mini za 5,80 Euro zaplatí balík Film Europe za 6,20 Euro jen kvůli stanici Film Europe k Film Europe+ z Mini tak následně nemá Jojko. což je absolutně nelogické.
  Vůbec nepochopitelný je balík CS za 6,00 Euro kde je jen dvoustanice CS Film/CS horor která je ale přitom součástí nejnižšího balíku Mini který je ještě levnější než balík CS. Absolutně nechápu logiku toho nebo těch co ten cenník navrhoval/i.

  1. Lenze Mini sa neda zaplatit na mesiac. Iba cez SIPO. Ak niekto chce nieco aktivovat rychlo, CS a Film Europe su prave na to. Toto manageri velmi dobre vedia, preto su tieto baliky predrazene.

 5. @ hugo :

  A k čemu je mi jako placená TV když se na ni dívám jen jednou za půl roku a nebo si třeba jen jednou za rok zaplatím na kartě pouze jednu stanici jen kvůli tomu aby mě ji nevyřadili ze systému a nemusel kvůli opětovné registraci platit reaktivační poplatek 8,00 Euro. Pokud někdo po roku jen vytáhne kartu ze šuplíka tak stačí platit SMSkou za 2 eura s aktivací na 5 dní. To je opravdu takový problém aby Skylink třeba nabízel za 5,80 až 6,20 Euro navíc aj další balík Flexi 3 nebo Flexi 4. a nebo do toho balíku Mini přidat Film Europe HD k tomu Film Europe+ HD který v tom Mini je. To má jako k Mini za 5,80 euro jen kvůli jedné stanici Film Europe HD (tím pádem tu stanici Film Europe+ HD zaplatíš dvakrát, jednou v Minu a podruhé v balíku Film Europe) navíc platil dalších 6,20 euro a celkově se dostat na cenu 12,00 Euro? Potom se nedivím že jim utíkají zákazníci když jejich manažeři se je snaží jen co nejvíc oj.b.t.

  Nezlob se na mne ale podle tvého příspěvku to vypadá ještě tak že se jejich praktiky snažíš obhájit.

 6. JOJKO byl původně RIK,obojí pro oba státy a najednou to pro ČR odstřihli?A jak by to bylo v případě obnoveného RIKa?LALA TV je pro oba státy.

  1. RIK prevádzkovala JOJgroup na základe licencie (franchise) od nemeckej RIC. Keď im licencia vypršala, spustili vlastný program JOJKO. Teraz prevzala tú licenciu na RIK firma IFCmedia, ktorej zisky raketovo vystúpali po spoplatnení Markízy.

  2. @ SEKAC :

   Mošíš napsat do Jojky aby ti odepsali proč si vydupkali to že se nově nesmí Jojko šířit v ČR. Otázka je to jestli to ze strany JOJ bylo vůbec někdy povoleno šířit v ČR a Skylink do této doby jen neporušoval a včil tu Jojka přestala tolerovat

Komentáre už nie sú povolené.