Reklama

DIGI TV láka klientov konkurenčnej služby

Satelitná služba DIGI TV predstavila dnes svoju jarnú kampaň v rámci ktorej sa zameriava hlavne na zákazníkov konkurenčnej TV služby. O akú konkrétnu TV službu ide neuvádza, je však zrejmé, že ide o klientov freeSATu, ktorých čaká onedlho presun na družicu Astra 3B (23,5°E).

Zákazníci freeSATu, ktorí sa rozhodnú prejsť na DIGI TV nebudú musieť meniť nastavenie paraboly, stačiť im bude iba vymeniť set-top-box či CAM modul. V novej kampani s Danom Heribanom sa DIGI zameriava preto na ľahký prechod od konkurencie bez stavebných zásahov či otáčania satelitnej paraboly.

Zákazníkom konkurenčného operátora ponúka DIGI TV na výber buď set-top-box, alebo CAM modul. Zariadenie pošle kuriérom a navyše je možné službu využívať aj bez viazanosti.

Viazanosť sa neuplatňuje ani pri využití bonusu na inštaláciu technikom (72 EUR), kde získa zákazník kompletné zariadenie aj spolu s montážou. Klienti tak pri zriadení nemusia platiť na úvod žiadne inštalačné poplatky a službu môžu kedykoľvek zrušiť. V prípade, ak sa však rozhodne zákazník ukončiť služby skôr ako po 24-roch mesiacoch, bude musieť zaplatiť zostávajúcu hodnotu bonusu za inštaláciu. V praxi to znamená, že ak klient využije bonus na inštaláciu a bude DIGI TV využívať napr. iba 12 mesiacov, bude musieť po zrušení služby doplatiť ešte 36 EUR za inštaláciu.

DIGI TV ponúka najnižší balík Štandard za 9,6 EUR mesačne. K tejto sume je ešte nutné pripočítať poplatok 1,5 EUR za zariadenie (HD box či CAM modul). Vždy aktuálnu ponuku nielen DIGI TV môžete nájsť v sekcii Frekvencie. Porovnať ponuky jednotlivých operátorov si môžete zase v sekcii Porovnávač.

Okrem toho aj v aktuálnej kampani si DIGI pre maďarsky hovoriacich divákov pripravila zľavu na maďarský balíček EXTRA HU+. Ten môžu získať noví klienti za 0,50 € mesačne na prvé 3 mesiace. Zľava platí na satelitnú aj káblovú televíziu.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

 1. Mám vlastnú parabolu, sat. prijímač a u FreeSAT-u neplatím za prenájom žiadneho zariadenia (set-top-box, cam-modul). U DIGI nič podobné nie je možné. Mesačne si účtujú za prenájom zariadenia podľa toho, koľko TV chce mať človek ku službe pripojených. Skutočne „výhodná“ služba pre nových zákazníkov.

  1. Presne tak! Sa pýtam prečo nedajú možnosť si modul kúpiť?

  2. No vidiš a ja si.myslim, že to vyhodne je….. aj ked už mam magio iptv ponuku a vôbec mi neprekáža zsplatiť nejakych smiešnych pár centov za prenájom

 2. Freesat teraz uz Skylink ma v ponuke take madarske programy co digi tv v ponuke nema.

  1. Aké HU programy nemá DIGI, čo má Skylink? Inak Skylink (nový freesat) a ani DIGI nemajú MTV Music 24 (starý freesat má zatiaľ). A Skylink nemá MTV HU, kým DIGI má. Ale zatiaľ som nenašiel operátora s touto ponukou:
   MTV Europe/Global
   MTV Music 24
   MTV Live HD
   MTV Hits
   Club MTV
   MTV 90s
   MTV 80s
   VH1
   MTV HU
   Stingray iConcerts
   Väčšinou buď nemajú MTV Live HD (freesat, skylink, DIGI), alebo nemajú MTV Music 24 (všetci okrem starý freesat), alebo nemajú MTV HU (má ho starý freesat, DIGI, Telekom cez satelit, nemá ho skylink, ani nový freesat), prípadne nemajú ani stingray iConcerts (DIGI, Telekom cez satelit). Navyše MTV Music 24 na Slovensku asi končí od budúceho roku (alebo aj skôr), pokiaľ skončí starý freesat – po dokončení sťahovania na 23.5E. Nikto iný to nemá a ani freesat v novej ponuke tiež, MTV Unlimited už neexistuje, …
   PS: Telekom by mohol konečne opraviť MTV HU na optike / DSL (tam totiž nejde MTV HU ale MTV Global a navyše už nefunguje ani HU audio – keď ešte bolo MTV Europe, tak HU audio išlo vtedy aj keď nešli titulky – teda ešte o dôvod viac to opraviť, ako pred tým, inak postráda zmysel verzie MTV HU v ponuke Telekom, keď je to už to isté ako naše MTV keď to neprehodia na správnu verziu).

 3. IVO . pokial mysliš že DIGI je zla ponuka počkaj na tie ceny u Skylinku to ešte len uvidiš čo je Skutočne „výhodná“ služba pre nových zákazníkov

  1. Určite nemám záujem zostať u Skylinku, ale ani Digi nedava „výhodnú“ ponuku, hlavne ak chceš chytať programy na viac TV.

  2. Na viac TV je najlepšia IPTV platforma, prípadne DVB-C, napríklad Magio (po kábli), alebo UPC (kábel). Satelit nie je vhodný na viac TV (alebo aspoň nie je ideálny)…

 4. Ideálna ponúka vyzerá Fotelka. Komplet balík za 4,80€ na mesiac. Akurát mi tam chyba Šport 1 a 2 s F1.

  1. tá cena nie všetko radšej zaplatiť viac ako riešiť neustále problémy

 5. Mne sa napriklad paci kombinacia sat-iptv ako to freesat aj so skylinkom ma.K ed chcem kvalitnejsi obraz tak kukam sat(napr nejaky kinohit), ked nejde kvoli pocasiu sat tak ide iptv a ked kvoli vypadku internetu nejde iptv tak ide sat. a to iptv je u oboch v cene balicku, nemusis zvlast doplacat.U digi je podla mna archiv biedny a u telekomu zas predrazeny.

  1. Tak Antik sat je ideálny. Pokiaľ to máš s originál prijímačom Antik Nano 3s, tak máš aj sat aj online v 1 prijímači. Pri horšom internete, prepneš na sat, pri horšom počasí na net. A je tam aj 20 dňový archív. A je to len za 0.99€. Ale dá sa používať kartu aj v inom boxe (vlastnom) a Antik nano 3s používať len cez net a mať takto vyriešený príjem pre 2 TV.

  2. Tak mne satelitný signál nevypadáva ani v zlom počasí, ale inak máš pravdu, kombinácia sat. a OTT služby je fajn, už len kvôli archívu (a u niektorých opov napríklad aj kvôli on-line PVR a timeshiftu).

 6. Ten prihlúply silený „úsmev“ DH skôr odradí než priláka. 🙁

  1. Človeče, dobre ráno, okrem Digi už si vyskúšal aj niečo iné, no najprv vyskúšaj napr.Magio , Skylink, alebo Freesat, a potom môžeš napisať že Digi a Magio je najdrahší na trhu .

  1. :)) áno, jedine , jedine Skylink !!! zato nadáva každý na skylink :)) za tento prívesok dostaneš aj finančnú odmenu ??? :)) to bolo reklama na Skylink :))

 7. Pozor na Freesat,vrátil som im 3 karty poštou,a oni pýtajú 90e pokutu za nevratenie kariet

  1. Jeden z dôvodov vyhýbať sa na 100 km rôznym platformám…

 8. Ahojte, ak mám skylink a chcem aby mama mohla pozerať program „folklorika“, čo mám urobiť, prosím poraďte.

  1. Folkloriku ma iba Telekom a Digi. Pockal by som ale este par mesiacov.

   https://www.satelitnatv.sk/2021/04/telekom-pride-o-exkluzivitu-na-jeden-tv-program-do-ponuky-ho-budu-moct-zaradit-ini-operatori/

  2. Zatiaľ nič, treba počkať, o chvíľu to bude možné. Potom treba pozrieť operátorov, ktorí to majú v ponuke.

Komentáre už nie sú povolené.