Reklama

Lepšia.TV vyradila koncom februára z ponuky tri programy, dva z nich boli športové

Internetová služba Lepšia.TV (Lepší.TV) vyradila koncom februára zo slovenskej a českej ponuky dvojicu kanálov Nova Sport v HD kvalite. Okrem toho predplatitelia nenájdu v slovenskej ponuke už ani stanicu Nova International a z českej ponuky vypadla zase Markíza International.

Všetky programy boli vyradené zo služby z toho dôvodu, že sa operátor nedohodol na novej zmluve s vysielateľmi. Podľa informácií portálu SatelitnáTV.sk však rokovania ešte stále prebiehajú. Akonáhle dôjde k dohode, všetky programy sa do ponuky samozrejme vrátia.

Spomeňme, že v priebehu prvých dvoch mesiacov roku 2021 pribudli napr. do slovenskej ponuky Lepšia.TV stanice TV Šlágr, Šlágr 2, RiK, Arena Sport 1, Arena Sport 2, Al Jazeera, ako aj Auto Motor Sport. Naopak vyradený bol nelokalizovaný kanál Superyacht a ukrajinská verzia hudobného programu MusicBox bola nahradená poľskou.

Kompletný zoznam staníc nielen Lepšia.TV je dostupný v sekcii IPTV/OTT, ktorú pravidelne aktualizujeme.

Internetovú službu Lepšia.TV (Lepší.TV) môže využívať ktokoľvek s prístupom na internet (minimálne 3 Mbps). Cena základného balíka s archívom stojí 3,49 €/mesiac. Špeciálna aplikácia je k dispozícii pre Smart TV, PC či mobilné zariadenia. Okrem toho ponúka operátor aj špeciálny Android box pre staršie TV.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. Hanba za chvíľku tam nebudete mať poriadny kanál ešte že som si váš nedal a pritom som chcel ale už nechcem …Stále horšie a horšie nielen že vám to seká ale ešte aj ponuka kanálov slabne ..

    1. Presne tak, pre mňa by zrušenie NovaSport1+2 bola fatálna strata. Túto službu LepšiaTV som využíval asi 1 rok, za ten rok to bolo množstvo výpadkov a sekaníc a slabá ponuka. Zhruba pol roka využívam SledovanieTV a absolútna spokojnosť-to je iný level.

  2. Eugen aj ANTIK Telecom je super ja ho mám za 3.90mesacne nie je o čom skús tiež super služba a hlavne neseka…

    1. Áno, Antik TV dlhodobo sledujem-mám ho ako koníček na android boxe a mobile ,potešilo ma konečne vstup Antiku do SmartTV Samsung,kde zatiaľ ide ako demo verzia.Super,uvidíme keď to rozbalia naplno.Ponuka a cena za túto službu je neporaziteľná.

  3. Eugen mne to ide už aj na tv Samsung v pohode mám Samsung 2018 rok výroby operačný systém Tizen a pozerám to už dva týždne nemajú chybu ANTIK to zabil…

Komentáre už nie sú povolené.