Reklama

Lepšia.TV obohatila ponuku o nový detský kanál a regionálnu TV Bratislava

Internetová služba Lepšia.TV (Lepší.TV) už v tomto týždni obohatila svoju ponuku o nový hudobný kanál Jazz, ktorý sa ako názov napovedá zameriava na jazzovú hudbu. Nešlo však o jediné rozšírenie ponuky v tomto týždni. Od dnešného dňa môžu klienti na Slovensku a v Českej republike prijímať ďalšie dve nové stanice – detskú nicktoons a slovenskú regionálnu TV Bratislava.
Pokračovanie nižšie:

U všetkých tohtotýždňových novinkách v Lepšia.TV je k dispozícii archív vysielania na sedem dní spätne. Hudobný kanál Jazz a regionálna TV Bratislava sú dostupné v HD kvalite, zatiaľ čo detský kanál nicktoons je iba štandardnom rozlíšení (SD). Všetky stanice sú súčasťou základného balíka Lepšia.TV.

Internetovú službu Lepšia.TV (Lepší.TV) môže využívať ktokoľvek s prístupom na internet (minimálne 3 Mbps). Cena najnižšieho základného balíka Lepšia.TV mini aj s archívom stojí 3,49 €/mesiac. Za vyšší balík Lepšia.TV zaplatia klienti 7,39 € mesačne. Špeciálna aplikácia je k dispozícii pre Smart TV, PC či mobilné zariadenia. Okrem toho ponúka operátor aj špeciálny Android box pre staršie TV.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. No krasne, ked som im ponukal v minulosti Tv Senior, tak tvrdili, ze regionalky neberu. Skusim ponuknut Tv Vychod.

    1. Majú tam aj TV PRAHA, takže nevidím problém mať tam aj TV BRATISLAVA a ešte k tomu je aj v HD

    2. ale tam uz ste, takze houby platna rada, skor by to chelo spojit vsetky regionalky v jednu poriadnu TV, len kto by delil aj tie male smiesne zisky a hlavne ako, vysielatelia regionalok maju moj obdiv – kedze toto je biznis na prd

Komentáre už nie sú povolené.