Reklama

Skylink Live TV: National Geographic je už v HD kvalite

Populárny dokumentárny kanál National Geographic môžu oddnes sledovať užívatelia internetovej služby Skylink Live TV vo vysokom rozlíšení (HD). Program nahradil doterajšiu SD verziu, ktorú v tomto týždni oficiálne vyradil operátor zo svojho programového rastra. Vyradenie sa dotklo ako mobilnej Skylink Live TV, tak aj satelitnej služby Skylink.
Pokračovanie nižšie:

National Geographic HD je v Skylink Live TV štandardne súčasťou programového balíka Multi. Spolu s ním získajú diváci aj prístup k špeciálnej VOD kolekcii, ktorá obsahuje tie najlepšie programy National Geographic a National Geographic Wild, medzi ktorými nechýbajú ucelené seriálové série.

Aplikácia Skylink Live TV je dostupná ako pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS a Android, tak aj pre vybrané Smart TV značky Samsung, LG, Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, Gogen, Hyundai, Orava alebo satelitné prijímače KAON MZ-102 či špeciálne boxy Tesla Mediabox QX4. Popri tom je možné službu využívať aj cez webové rozhranie na akomkoľvek PC.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

Komentáre už nie sú povolené.