Reklama

Lepší.TV rozšíri od júna ponuku o tri nové televízne programy

Internetová služba Lepší.TV, ktorá je dostupná na Slovensku a v Českej republike, rozšíri svoju ponuku od júna o tri nové televízne programy. Podľa zistení portálu SatelitnáTV.sk má ísť konkrétne o spravodajskú stanicu CNN International a detské Cartoon Network a Boomerang.

Všetky novinky budú súčasťou základného balíka a samozrejmosťou bude aj archív vysielania. V prípade spravodajskej CNN bude archív na 7 dní a u detských až 30 dní spätne. Všetky stanice bude šíriť zatiaľ operátor v SD kvalite.

TIP: Vyskúšali sme Lepší.TV box, ktorý umožňuje sledovať internetovú službu na akomkoľvek televízore

Internetovú službu Lepší.TV môže využívať ktokoľvek s prístupom na internet (minimálne 3 Mbps). Cena základného balíka s približne stovkou programov a archívom stojí 7,39 €/mesiac. Službu je možné využívať vďaka špeciálnej aplikácii na Smart TV, PC či mobilných zariadeniach. K dispozícii je navyše aj špeciálny Android box pre staršie TV.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

    1. Lepšia.TV nemá dohodu s Primou pre SR.Nešíri žiadny program.

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.