Reklama

Telekom posilňuje kapacity pre archív a nahrávky Magio Go a Magio Sat

V najbližšom období posilní Telekom kapacity pre archív a nahrávky služieb Magio Go a Magio Sat. Z uvedeného dôvodu môžu preto diváci v najbližších dňoch zaznamenať čiastočnú nedostupnosť funkcie TV archívu na niektorých TV kanáloch v službe Magio Sat, resp. archívu a nahrávok v Magio Go. Živého vysielania sa tieto úpravy nijako nedotknú, používatelia budú môcť aj naďalej sledovať svoje obľúbené TV programy bez obmedzenia.

Pri mobilnej službe chce operátor v súčasnej situácii zabezpečiť plynulé sledovanie TV programov v archíve pre všetkých používateľov Magio Go, či už v mobilnej aplikácii, Smart TV alebo používateľov Magio Go TV Boxu. „Úprava systémov zabezpečí vyšší komfort i rýchlejšiu odozvu pri sledovaní archívneho TV vysielania a nahrávok pre všetkých používateľov tejto mobilnej TV služby,“ uviedol Telekom.

Pri satelitnej TV sa chce Telekom zamerať na zvýšenie kapacity archívu.

Prvá fáza zmien bude prebiehať v utorok 31. marca 2020 od 5. hodiny ráno a bude sa týkať týchto kanálov: Markíza HD, Dajto HD, JOJ HD, JOJ Cinema, TA3, Trojka HD, AXN, Viasat Nature HD, Viasat Explore HD a CS Film CS Mini.

Úprava systémov sa netýka služby Magio TV na technológii IPTV.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. Čo bude na magio sat Trojka HD, 31. marca 2020 od 5. hodiny ráno ?

    1. Nie, živého vysielania sa tieto úpravy nijako nedotknú…

Komentáre už nie sú povolené.