Reklama

Skylink sprístupnil dočasne pre všetkých klientov dokumentárny kanál v SD kvalite

Od utorka 7. januára do utorka 4. februára 2020 budú môcť všetci zákazníci Skylinku sledovať vysielanie dokumentárneho programu Viasat Nature v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-4). Program sa nachádza v zozname FastScan na pozícii číslo 129. Klienti bez funkcie FastScan môžu nájsť Viasat Nature na družici Astra 3B (23,5°E), frekvencii 11 934 MHz.

Viasat Nature predstaví v januári sériu Divokých víkendov, v ktorých sa diváci ponoria do tajov zvieracej ríše a zistia zaujímavé fakty napríklad o gibonoch, mrožoch alebo hadoch. Milovníkov zvierat určite poteší nová séria seriálu Veterinár z Yorkshiru, kde budú spoločne so starostlivým tímom veterinárnej polikliniky zachraňovať životy všetkých tvorov.

Okrem novej ochutnávky tiež môžeme spomenúť, že od januára vysiela nakódovaná Šlágr TV z novej frekvencie. Ďalšou novinkou je premenovanie detského programu RiK na Jojko.

Technické parametre pre príjem Viasat Nature :
Družica: Astra 3B (23.5°E)
Frekvencia: 11934 MHz
Polarizácia: V
FEC: 3/4
SR: 27500
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: Viasat Nature
Provider: Skylink
Video formát: MPEG4
Kódovanie: 0D96 (Cryptoworks),0500 (Viaccess),0624 (Irdeto)

PIDy:
Video PID: 6210
Audio PID: 6220
Audio stopy: 6220 cze (Mpeg),6221 eng (Mpeg),6222 hun (Mpeg)
PCR PID: 6210
PMT PID: 6200
TSID: 3212
0NID: 0003
SID: 14062
TXT: N/A
HbbTV: N/A
DVB a TXT titulky: N/A

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Trojka bude, ale nechapem naco tu sluzbu vyuzivas, ked s nou nie si spokojny?

  2. ja nevravím že pri Skylinku zostávam. Samé SD stanice a pri Live TV sekanie v prime time. Už sa to deje dlho a Skylink to vôbec nerieši.

  3. Zasekava sa to neustale cez den aj vecer iba v ich novozaktualizovanej aplikacii, nainstaloval som si do TV kodi a obraz cez tuto apku ide nadherne a plynulo, neseklo sa to za posledne tyzdne ani jediny krat.

 1. Kedysi sa chvalili ze maju najviac hd programov ako ostatny operatory a teraz im staci len kasirovat peniaze z oboch druzic od zakaznikov

 2. Fraška a lá Skylink Ešte, že ho už nemám… Dobre upadajú keď nie sú schopní zaraďovať HD kanály, samé vyraďovanie a idú dať promo mazaníc. Nech žije 22 storočie.

 3. Tak to ako nám to seká a kockatie to sa nedá pozerať už asi pol roka máme hrozný obraz v Lovinobani vypisuje že nie signál neviem začo sa platí stále zvyšujú ale kvalita nikde keď to nebudú riešiť zruším skylink takze veľká nespokojnosť .

  1. A to ti sekajú a kockujú všetky stanice alebo len niektoré? Lebo niektoré frekvencie môžu rušiť trasy mobilných operátorov, ktoré idú tiež na GHz.

 4. Ja nemôžem na skylink povedať krivé slovo,za44 € na rok základ stačí .Skušala som aj Antik sat cena základ dobrý len veľkosť paraboly bol nevyhovujúci.Na skylink mám 60 a ešte iba raz bez signálu.Ale v zálohe mám terestriál.Načo platiť 9-12€alebo koľko na mesiac aj tak dávajú to isté program dookola a na šport aj RTVS v pohode stačí.

  1. Ani ja aj keď kartu Skylink,už používam ako škrabku,teraz toto obdobie padne vhod.

 5. Davaju stale tie iste ocgutnavki take leotv nema sancu discovery nic ta plustelka ma lepsu ponuku za ti prachy film erox vh1 zaklade to uz ano

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.