Reklama

English Club TV v ponuke Lepší.TV

Do ponuky internetovej služby Lepší.TV pribudla od dnešného dňa nová televízna stanica English Club TV. Prístup k programu v HD kvalite majú všetci predplatitelia služby. Samozrejmosťou je archív vysielania a to až na 30 dní.

English Club TV je televíznym kanálom, ktorý sa vo vysielaní zameriava na výučbu anglického jazyka. Je určený pre divákov s rôznou úrovňou angličtiny, od začiatočníkov až po tých najlepších.

Internetovú službu Lepší.TV môže využívať ktokoľvek s prístupom na internet (minimálne 3 Mbps). Cena základného balíka s takmer stovkou programov a archívom stojí 7,39 €/mesiac. Službu je možné využívať vďaka špeciálnej aplikácii na Smart TV, PC či mobilných zariadeniach. K dispozícii je navyše aj špeciálny Android box pre staršie TV.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

 1. Nechajte si.. Neviem načo je nič poriadne stále iba po anglicky trepú..

 2. No takto!!! Lepší TV dodnes nemá v ponuke STV3/Trojku,asi jediný jediný operátor na CS trhu.Ďalšia vec-záver roka sa niesol v znamení výpadkov a nefunkčnosti služby na celom CS trhu.

  1. To bude tým, že cez sviatky sa veľa čumelo na TV a ich servery a/alebo linky ISP nestačili na takú záťaž. Ale tá Trojka tam IMHO nechýba – je to stanica pre dôchodcov a tí veľmi OTT služby nevyužívajú. A ešte k tomu je zadarmo v DVB-T, takže kto ju chce, má ju.

  2. ani nitrianske Obecné siete sa s Trojkou neunúvali,
   inak tieto OTT sú také kúzelné – nikdy sa nedopátraš, kde sa stala chyba …

  3. Podobný problém máva aj OTT Skylink Live, v čase od 20:00~22:00 sekanie aj na rýchlych linkách.

  4. Nitran je salám: no veď presne preto je tu dosť výrazná snaha operátorov (najmä) sat. platforiem presúvať stanice do OTT služieb. Nemusia niesť zodpovednosť, náklady a povinnosti spojené s prevádzkou prenosového kanála. Za net si nesie zodpovednosť zákazník a prípadne sa to hodí na ISP… A taký Skylink (napríklad, ale nielen ten) sa potom môže hrať na Piláta a demonštratívne si nad tým umyť ruky…

 3. Dlhšiu dobu sledujeme a testujeme ott smart tv služby,skutočne najlepšie čo sa týka stability,funkčnosti,ovládania,odporúčame službu SLEDOVANIETV.

 4. Trojka od Rtvs tam je ja mam v Londyne predplatené lepší tv doteraz dom nemal problém

  1. No neviem aku službu máš v Londýne,ale môžem ťa ubezpečiť,že Lepší.TV – Trojku/STV3 nemá.Opetátor Lepší.TV na svojej FB stránke informuje v diskusii,že Trojku uvažuje zaradiť ku koncu januára 2020.Ďalej sa operátor zákazníkom ospravedlnil emailom za výpadky na konci roka a ako odškodné predlžuje predplatné o 3 dni.

 5. Nie o 3, ale o 2 dni..Trojka bude do Lepší TV zaradená zrejme už v prvej polovici januára.

 6. predlžuje predplatné , ziadne nebolo zmluva o jeden deň skôr Lepší TV nic moc Iba SD kvalita žiadne HD nemajú ponuke

  1. A ešte aj píšeš ako dement, Mario. Kto má lúštiť, čo si tým chcel povedať? Trochu štylistiky, preboha!

Článok už nie je možné komentovať.