Reklama

Lepší.TV vyradila z ponuky TV5Monde a pridala nový poľský kanál

V utorok 8. októbra 2019 došlo v ponuke OTT služby Lepší.TV k dvom zmenám. Prvou zmenou bolo vyradenie francúzskeho programu TV5Monde v štandardnom rozlíšení. Druhú zmenu mohli predplatitelia postrehnúť v poobedných hodinách, kedy pridal prevádzkovateľ do služby novú poľskú stanicu TV Trwam. Dostupná je ako pre českých, tak aj slovenských predplatiteľov.

Vo vysielaní TV Trwam sa objavujú kresťanské programy, priame prenosy z omší, ale nechýbajú ani dokumentárne programy a filmy. Prevádzkovateľom je Fundacja Lux Veritatis.

Lepší.TV poskytuje u všetkých programov z ponuky aj archív vysielania, nechýba teda ani u novej stanici TV Trwam.

TV Trwam je už v poradí jedenástym poľským programom v ponuke Lepší.TV. V blízkej dobe majú navyše pribudnúť ďalšie. Spomenúť môžeme aspoň ESKA TV, TVN7, TVP ABC, TTV a iné.

TIP: Otestovali sme Lepší.TV na mobilných zariadeniach

Internetová služba Lepší.TV má vo svojom základnom balíku aktuálne 93 TV staníc pre slovenských predplatiteľov a 103 pre českých. Využívať ju môže ktokoľvek s prístupom na internet (minimálne 3 Mbps). Cena základného balíka s takmer stovkou programov a archívom stojí 7,39 €/mesiac. Službu je možné využívať vďaka špeciálnej aplikácii na Smart TV, PC či mobilných zariadeniach. K dispozícii je navyše aj špeciálny Android box pre staršie TV.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.