Reklama

Lepší.TV pridala do ponuky Red Bull TV

Lepší.TV rozšírila dnes svoju ponuku o nový športový kanál Red Bull TV. Predplatitelia služby, na Slovensku a v Českej republike, ho nájdu v ponuke automaticky a bez ďalších poplatkov. Samozrejmosťou je aj archív vysielania, ktorý je pri tejto novinke k dispozícii na 7 dní.

Red Bull TV sa zameriava vo vysielaní hlavne na extrémne športy. Nechýbajú však ani koncerty či relácie zamerané na lifestyle. Program vysiela v HD kvalite a iba v anglickom jazyku.

TIP: Otestovali sme Lepší.TV na mobilných zariadeniach

Internetová platforma Lepší.TV ponúka svoje služby od roku 2016 a to ako v Českej republike, tak aj na Slovensku. Využívať ju môže ktokoľvek s prístupom na internet (minimálne 3 Mbps). Cena základného balíka s takmer stovkou programov a archívom stojí 7,39 €/mesiac. Službu je možné využívať vďaka špeciálnej aplikácii na Smart TV, PC či mobilných zariadenia. K dispozícii je navyše aj špeciálny Android box pre staršie TV.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. Nevýhodou Lepší.TV je príplatok 3,90€ za ďalšie zariadenie na ktorom chcete sledovať ponuku.Inak chválim širokú podporu pre zariadenia aj SmartTV a funkcionalitu.

    1. Plný súhlas. Lepší TV = dobrá a šikovná appka, podpora množstva zariadení, najmä smart TV, vďaka HEVC stačí net s nižšou rýchlosťou, ALE na druhej strane slabá ponuka v programov v SK verzii a najhoršie je to spoplatňovanie sledovania na druhom, treťom až n-tom zariadení súčasne.

    2. 100% suhlas. Ak by sa vzdali 3,90 za dalsi tv zskali by podstatne viac zakaznikov

Komentáre už nie sú povolené.