Reklama

Lepší.TV sa rozšírila o takmer 20-tisíc rádií

Do hlavného menu aplikácie Lepší.TV pribudla dnes voľba Rádiá, ktorá umožňuje všetkým klientom internetovej služby počúvať takmer 20-tisíc rozhlasových staníc. Potvrdili sa tak informácie nášho portálu SatelitnáTV.sk, ktoré sme priniesli ešte začiatkom júna, že prevádzkovateľ má v pláne pridať do ponuky aj rozhlasové stanice.

Rádiá sú k dispozícii pre všetkých predplatiteľov internetovej služby Lepší.TV automaticky. Nevyžaduje sa tak žiadna aktivácia.

Užívateľ má možnosť si rádiá vyhľadávať podľa jazyka, krajiny či žánru. Samozrejmosťou je aj ich pridanie do obľúbených. V čase písania správy bolo v databáze 19 532 rozhlasových staníc.

Pri prehrávaní sa zobrazuje u každého rádiá aktuálne hraný interpret a obrázok albumu či singla.

Ukážka aplikácie Lepší.TV – Rádiá

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. S tým nech sa nechvália, takých apps je plno – pre smartfóny, tablety, smart TV, PC… A všetko zadarmo, maximálne appka stojí jednorazovo pár drobných, keď to chce mať človek bez reklamnej lišty.

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.