Reklama

Telekom pridá do Magio TV viacero hudobných kanálov v HD kvalite

Už čoskoro sa dočkajú zákazníci Telekomu ďalšieho obohatenia ponuky Magio TV. Operátor pridá začiatkom februára do rastra svojej IPTV nové hudobné kanály v HD kvalite. Pôjde konkrétne o stanice Óčko, Óčko Star, Óčko Expres a neskôr aj plánovanú novinku Óčko Black, ktorá by mala odštartovať už na jar tohto roku. Telekom sa tak stane jedným z prvých operátorov na našom trhu, ktorý bude mať tieto programy vo vysokom rozlíšení. V susednej Českej republike to bude sesterský T-Mobile.
Pokračovanie nižšie:


Na spustenie HD vysielania sa vysielateľ hudobných kanálov Óčko, spoločnosť Stanice O, pripravovala celý minulý rok. Priebeh príprav zhŕňa výkonný riaditeľ televízie Petr Horák: „Aby sme umožnili našim divákom sledovanie TV kanálov Óčka v HD, znamenalo to pre nás kompletnú výmenu všetkých hudobných klipov do HD kvality, novú HD grafiku našich staníc a HD produkciu relácií ako ÓČKO Chart, Mixxxer show a ďalších.

Kanály skupiny Óčko sú pre divákov mimoriadne atraktívne a preto sme radi, že ponúkneme našim zákazníkom vyššiu obrazovú a zvukovú kvalitu a v blízkej dobe aj úplne nové hudobné kanály,“ uviedol manažér televízneho obsahu T-Mobile a Slovak Telekomu Andrej Miklánek.

TIP: Odštartovať môže nová hudobná stanica Óčko Black

Podľa informácií portálu SatelitnáTV.sk sa objavia hudobné kanály od Stanice O v HD kvalite iba v Magio TV. Zákazníkom satelitnej služby Magio Sat zatiaľ dostupné nebudú. Spomeňme, že aktuálne sú súčasťou Magio TV od tohto českého vysielateľa kanály Óčko a Óčko Star. Óčko Expres a neskôr aj Óčko Black tak budú úplnými novinkami.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. A na Astre 23.5 to stále ostane v MPEG2 a hroznej obrazovej/zvukovej kvalite?

 2. Len som zvedavý ako Magio bude riešiť ako jedna domácnosť s dvomi televíziami bude môcť sledovať HD kanáli súčasne, lebo v súčasnosti to nie je možné ak nevyužívam parabolu, ale internetový kábel je to smutné v dnešnej dobe

  1. Telekom chystá 4K boxy-ale sledovanie dvoch HD staníc súčasne na dvoch STB im stále nefunguje-preto stále držia aj väčšinou SD verzie tv staníc,bavíme sa o VDSL/IPTV.

  2. Tak Tak tiež na to čekám chcel by som nasadiť ešte 1box na iptv to bude možné iba ces optiku snád to dokončia už tento rok

  3. Ahoj ja mam Magio TV už v optike a poviem Ti, ze je to super. Môžeš nahrávať až 3 kanále nezávislé od seba a ešte aj pozerať HD program na dvoch telkach. Som ohromený a potešilo ma to skvele

 3. cena 20 € za XXL Balík na satelite ziadne nove stanice tam nedavaju. Kedy Bude Cinemax 1 a 2 na Digi TV.

 4. Možno že im dochádza kapacita na 01,0,W tak preto sa nerozširuje, balík XL od MagioSat, možno je pre nich lepšie pridávať kanály do IPTV ako na satelit, cez IPTV kapacitu riešit nemusia ale cez satelit už áno.Možno keď kúpia nejaké nové tp. Na 01,0,W tak by to možno aj šlo, alebo, keď preklopia zvyšné SD kanály na satelite do HD.

 5. Mozem sa * na dalsie stanice radse keby cenu upravili smerom dolu

Komentáre už nie sú povolené.