Reklama

Odštartovať môže nová hudobná stanica Óčko Black

Prevádzkovateľ hudobných staníc Óčko môže rozšíriť svoje portfólio o ďalší hudobný kanál. Český mediálny regulátor, udelil spoločnosti Stanice O licenciu pre nový program s názvom Óčko Black. Podľa licencie sa má novinka zamerať na hip hop s dôrazom na americkú a česko-slovenskú hudobnú scénu. Stanica môže vysielať 24 hodín denne v českom jazyku, dostupná môže byť u káblových operátorov v ČR. Licencia je platná na 12 rokov.
Pokračovanie nižšie:


Spoločnosť Stanice O, ktorá patrí do mediálnej skupiny MAFRA aktuálne prevádzkuje už tri hudobné kanály, okrem hlavnej stanice Óčko, ešte aj Óčko Star a Óčko Expres.

Kanál Óčko odštartoval 27. septembra 2002, vtedy ešte pod názvom Stanice O. Vo vysielaní je možné vidieť klipy všetkých žánrov. Televízia sa zameriava prevažne na vekovú kategóriu od 12 do 35 rokov.

Óčko Expres spustil svoje vysielanie 15. augusta 2013. Vo vysielaní prináša to najlepšie zo súčasnej svetovej hudby. Hudobná dramaturgia vychádza z pražského Expresradia, ktoré prináša alternatívu ku klasickým komerčným staniciam.

Óčko Star sa zameria na najväčšie hudobné hity od 80. rokov až po súčasnosť. Divákom ponúka všetky veľké hity svetových, ako aj českých a slovenských hviezd pop scény. Kanál odštartoval 1. októbra 2017, kedy nahradil stanicu Óčko Gold.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

    1. Prečo by im malo hrabať,ja mám v krčme celý deň posteľnú nejakú hudobnú stanicu na štyroch televízoroch.

    1. To si moze misliet len clovek s IQ dreveneho hojdaceho konika

    2. Vinco IQ máš strašne malé,keď píšeš myslieť mäkkým i .

    1. Trepeš nezmysly. A to hovorím napriek tomu, že hip hop nemusím a táto stanica mi nechýbala.

  1. Keby Óčko spustilo tri stanice s názvom Očko Classics70,80 a 90 , ako to majú Briti s kanálami Now70,80 a 90s , tak by to možno aj uspelo len mám pocit že to dopadne ako Poľský kanál Hip Hop TV , ten pre nízku sledovanosť zmenili na Eska TV Rock, ešte by to chcelo Očko Dance a Očko RockZone , ktorá by konkurovala staniciam ako sú Rebel , Rebel 2 a MTV Rocks ,Čo vy nato ?

Komentáre už nie sú povolené.