Reklama

freeSAT vyradí do konca roka dva programy, jeden v SD a druhý v HD

Satelitný operátor freeSAT vyradí ešte do konca tohto roka zo svojej ponuky dva programy. Zákazníci prídu o športový kanál Golf Channel a filmový Sundance TV HD. Golf Channel bol súčasťou balíčka freeSAT medium HD od jesene 2017, k jeho vyradeniu tak dochádza po približne roku. Sundance TV HD bol súčasťou vyššieho balíka freeSAT plus HD od roku 2011.
Pokračovanie nižšie:


Golf Channel vyradil freeSAT zo svojho programového rastra už v pondelok 17. decembra. Filmový kanál Sundance TV HD bude ešte k dispozícii predplatiteľom do 31. decembra 2018. K zmenám dochádza ako pre slovenských, tak aj českých predplatiteľov.

Sundance Channel HD vysiela v anglickom jazyku filmy a dokumenty nezávislej produkcie. Platforma freeSAT bola jedinou, ktorá tento program u nás šírila prostredníctvom družice. Žiadny iný satelitný operátor ho totiž v ponuke nemá.

Golf Channel prináša divákom okrem priamych prenosov z golfových turnajov aj magazíny, spravodajstvo či program škola golfu, ktorý určite zaujme najmä začiatočníkov v tomto čoraz populárnejšom športe aj u nás. Po vyradení z ponuky freeSATu bude tak program už len súčasťou satelitných platforiem Magio Sat, DIGI TV, Orange TV a Skylink.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. “ Sundance Channel HD vysiela v anglickom jazyku filmy a dokumenty nezávislej produkcie. “

    A čo tie maďarské titulky a poľské audio okrem tej angličtiny?

  2. Obidve stanice boli úplne zbytočné, je kopec staníc ktorými sa dajú nahradiť.

    1. net @ :

      Netrep somariny lebo na Sundance Channel HD sú festivalové filmy ktoré inde v CZ a SK nenájdeš.

  3. Je vidno, že freesat je napredaj, kašlú na zákazníkov. Žiadna vianočná akcia. Treba si zamyslieť nad zmenou operátora.

Komentáre už nie sú povolené.