Reklama

ANTIK Telecom zatraktívnil ponuku ANTIK TV, pribudlo až osem nových staníc

Do ponuky internetovej ANTIK TV, ktorú prevádzkuje košický operátor ANTIK Telecom, pribudlo v poslednom období až osem nových televíznych staníc. Podľa zistení portálu SatelitnáTV.sk môžu zákazníci služby po novom sledovať už aj stanice Golf Channel, Euro Channel, Crime and Investigation, Mezzo, RFM TOP, MCM POP, English club a Stingray iConcerts. Všetky sú štandardne súčasťou Veľkého balíka, ktorý operátor poskytuje pre zákazníkov využívajúcich službu, v rámci Slovenskej republiky, od 3,9 € mesačne. Celkovo tak balík aktuálne obsahuje viac ako 110 TV staníc.
Pokračovanie nižšie:


Pre sledovanie ANTIK TV je nutné mať SmartTVBox priamo od ANTIKu, alebo využiť jednu z aplikácií, ktoré sú aktuálne už k dispozícii pre Android STB, Apple TV STB, ako aj televízory s Androidom. K dispozícii sú samozrejme aj aplikácie pre mobilné zariadenia so systémami Android a iOS.

TIP: ANTIK zlacnil internetovú TV. Užívatelia SmartTVBoxu získajú takmer 100 staníc za výhodnú cenu

Internetovú službu ANTIK TV si môže vyskúšať ktokoľvek. Operátor navyše poskytuje aj bezplatný Vstupný balík, ktorého súčasťou je momentálne 12 TV staníc.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Ten ANTIK TV nieje zlý,ale sklamalo ma,že aj základné stanice sú len v SD.Neviem,či je lepšia kvalita cez tie ich IPTV boxy,no na compe a aj na mobilnej App-ke je tiež vidieť slabšiu kvalitu obrazu.A dokonca na compe,cez ich Live TV v zákazníckej zóne,niesu všetky ponúkané stanice.Ale tak oficiálne za tých 3,90 Eur to zas nie je zlé,no.

    1. Ten kosicky satelitny pseudooperator by sa uz mohol konecne zobudit a hodit na svoju stranku aspon frekvencie vysielanych kanalov pre majitelov CA modulov. Takisto by mohol zaktualizovat svoju stranku…

    2. Neviem ako to mas v appke ale na Antik Nano3 boxe vsetky zakladne stanice a aj dalsie maju HD verziu, ktoru si vyberies po stlaceni RC cez tlacidlo s “ozubenym” kolieskom.

  2. Posledné 2 zo zoznamu stoja za to, zvyšok je do počtu.

  3. Antik by uz konečne mohol niečo urobiť aj pre SAT , pridať programy v HD , niečo v 4K , viacej športových kanálov… lebo uz nato nemam nervy 🙂

Komentáre už nie sú povolené.