Reklama

ANTIK zlacnil internetovú TV. Užívatelia SmartTVBoxu získajú takmer 100 staníc za výhodnú cenu

ANTIK Telecom sa rozhodol po približne mesiaci od predstavenia svojej novej internetovej televízie ANTIK TV upraviť cenník. Zákazníkom tak ponúka balík s takmer 100 programami o viac ako 50% lacnejšie, ako pôvodne avizoval. So zľavou je však možné službu využívať iba na území Slovenskej republiky.

Zmeny sa dočkali aj pravidlá používania, keď oproti dvom zariadeniam, ktoré je možné súčasne sledovať za jednu cenu ich počet stúpol až na 7, pričom 2 z nich môžu byť set-top-boxy a 5 mobilné zariadenia. Klienti, ktorí si kúpili od Antiku SmartTVBox pre TV cez internet ešte v čase bezplatnej prevádzky v období od 1. januára do 31. júla 2018 dostanú navyše na rok všetky balíky zadarmo.
Pokračovanie nižšie:


Zanalyzovali sme pripomienky našich klientov a našu nákladovú situáciu a rozhodli sme sa použitie internetovej televízie maximálne sprístupniť. Väčšina reakcií prišla od zákazníkov zo Slovenska a preto im prinášame možnosť na televízii ušetriť viac ako polovicu a platiť nám za stovku programov len 3,90 euro mesačne. Klienti nám pri sledovaní v SR zasa ušetria významnú časť prevádzkových nákladov, ktoré platíme za šírenie v zahraničí,“ vysvetľuje Vlastimil Lakatoš, vedúci TV manažmentu Antik Telecom.

Odmeniť sme sa rozhodli aj klientov, ktorí si náš SmartTVBox kúpili len nedávno a nemali možnosť sa dozvedieť o chystanom spoplatnení. Všetci, ktorí si kúpili zariadenie v roku 2018 tak môžu požiadať o rok sledovania všetkých balíkov bezplatne. Rodiny, ktoré sledujú televíziu aj na mobiloch či viacerých TV potešíme rozšírením možnosti použiť jedno predplatné až na 7 zariadení naraz. Chceme byť maximálne féroví a preto klientom, ktorým ani naša najnovšia ponuka nevyhovuje a kúpili si box po 1. januári, umožníme ho u predajcu vrátiť a dostať plnú sumu späť.

Pri pravidelnej mesačnej platbe tak zákazníci môžu získať za 3,90 eur (doteraz 7,90 eur) mesačne Veľký balík. Podmienkou je, aby využívali službu iba v rámci SR. Pre zákazníkov zo zahraničia platia pôvodné ceny. Predplatné so zľavou bude možné objednať od 4. septembra 2018. Vlastníci SmartTVBoxu zakúpeného od 1.1. do 31.7.2018 získajú 12 mesiacov predplatného zadarmo zaslaním scanu pokladničného dokladu na adresu antiktv@antik.sk. Rozšírenie počtu súčasne používaných zariadení až na 7 bude realizované automaticky pre existujúcich aj nových klientov bez potreby čokoľvek žiadať.

Pre sledovanie ANTIK TV je nutné mať SmartTVBox od ANTIKu, alebo využiť jednu z aplikácií, ktoré sú aktuálne už k dispozícii pre Android STB, Apple TV STB aj televízory s Androidom či všetky mobilné zariadenia so systémami Android a iOS.

Klientom, ktorí si do 4. septembra nezakúpia žiadne predplatné bude Antik počas nasledujúcich dní automaticky aktivovať bezplatný Vstupný balík.

Pre zákazníkov optickej a bezdrôtovej siete operátora naďalej neplatia žiadne obmedzenia v počte
súčasne používaných TV set-top boxov bez navýšenia ceny, či už ich použijú v Antiku alebo na cestách a zároveň môžu všade sledovať svoj Základný balík s viac ako 170 programami.

Nový cenník ANTIK TV cez internet

Cena pri platbe na 3 mesiaceCena pri platbe na 6 mesiacovCena pri platbe na 12 mesiacovPravidelná mesačná platba
Veľký balík8,9 €/mesiac8,4 €/mesiac7,9 €/mesiac7,9 €/mesiac
Veľký balík so zľavou pre užívateľov zo SR4,9 €/mesiac4,4 €/mesiac3,9 €/mesiac3,9 €/mesiac
Počet súčasne používaných zariadení5 mobilných zariadení (tablety, smartfóny s iOS alebo Android) a 2 set-top-boxy (Antik SmartTVBox, Android STB, AppleTV, Android TV)

Zoznam programov v jednotlivých balíkoch

Vstupný balík: STV1, STV2, TV Lux, TV Noe, Východoslovenská TV, Stredoslovenská TV, Západoslovenská TV, Piánko HD, Central TV, TV8, Košice: Dnes

Veľký balík: Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma, Dajto, Joj, Plus, Wau, Rik, Spektrum, Spektrum Home, Paprika, Sport1, Sport2, AMC, Sundance channel, Film plus, AXN, AXN Black, AXN White, JimJam, Minimax, UP Network, Nickelodeon, NickJr., VH1, Senzi TV, Šlágr TV, Šlágr TV 2, Joj Cinema, National Geographic, Playboy, Duck TV, History Channel, Tuty, Fashion TV, TA3, Life TV, ČT1, ČT2, ČT24, TV Región, Arena Sport 1, Arena Sport 2, Auto Motor Sport, Spartak TV, Očko, Očko Express, Očko Star, Retro, Rebel, Relax, Music Box, Polo TV, Miestna TV Trebišov, Mestská TV Košice, Mestská TV Poltár, Humenská TV, Bardejovská TV, Moldava TV, TV7, TV8, TV9, TV Bratislava, TV Ružinov, TV Severka, TV Raj, Vega, TV Panoráma, TV Senior, TV Poprad, MTV Partizánske, TV Považie, Mestká TV Trnava, Central TV, TV Nitrička, Hlohovská TV, Regio TV, TV Locall, Regionálni televize, EuroNews, Al Jazeera,France 24, VTV4, UA TV, CGTN, CGTN Documentary, Armenia TV, Prima Plus, Nova International

Babylon balík: Brazzers TV, Reality Kings TV, Dorcel TV, Dusk TV, Erox HD, EroXXX HD, Leo TV, Extasy TV

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Na jednej strane pochvala za to, že berú vážne kritiku a pripomienky zákazníkov, na druhej strane – takto to mali spraviť už od začiatku. To v managemente Antiku nikto nevedel už vopred odhadnúť, že ľudia budú nespokojní? Museli sa najprv zhovadiť, aby aj tak nakoniec dospeli k nejakému rozumnému záveru? Prečo ľudia stále začnú konať rozumne až potom, čo vyčerpajú všetky ostatné možnosti?

  2. Aky je rozdl v mobilnej tv, tam jest programi pre ktore nemam zaujem ci ce aj ina ponuka uz pouzivam tak treti rok totu aplikaciu v mobile

    1. Vyskusaj novu apku Antik TV. Tam su vsetky programy ako na boxe.

Komentáre už nie sú povolené.