Reklama

DIGI TV pridá tento mesiac do ponuky viacero nových staníc

Satelitná platforma DIGI TV má v pláne rozšíriť, v jesennom mesiaci november, svoju ponuku o šesť nových programov. Prvou novinkou bude už avizovaný dokumentárny kanál BBC Earth HD, ktorý obohatí nielen programový raster DIGI TV, ale aj ďalších platforiem skupiny Slovak Telekom (Magio TV a Magio Sat). Oficiálny termín pridania nového dokumentárneho programu je 15. november 2018, reálne to však môže byť aj skôr. Testy programu už totiž na satelite prebiehajú. V rovnaký deň pribudne do ponuky DIGI TV aj nový hudobný kanál TV Folklorika, ktorý bol doteraz iba v platformách Magio TV, Magio Sat a Magio Go. Telekom tak sprístupní svoj exkluzívny program aj zákazníkom sesterskej platformy.
Pokračovanie nižšie:


Za TV Folklorika stojí spoločnosť MC Box. Vo vysielaní sa zameriava hlavne na folklór a tradície, no nechýba ani škola tanca, ako aj ďalšie zaujímavé relácie o našej malej krajine a jej histórii. Aktuálny televízny program stanice nájdete na našom webe v sekcii TV Program.

BBC Earth HD sa zameriava vo vysielaní na dokumenty a vzdelávacie programy z dielne BBC. Slovenskí diváci budú mať stanicu k dispozícii čiastočne v českom jazyku. V hlavnom vysielacom čase budú programy dostupné prevažne s českým dabingom, počas dňa sa však môžu vo vysielaní objaviť aj programy s českými titulkami.

TV Folklorika má byť súčasťou základného balíka Štandard, BBC Earth HD zaradí DIGI TV do vyššieho balíka Premium. V rámci ochutnávky však budú môcť pozerať novinku až do konca roka všetci zákazníci aj spolu s detským kanálom Ťuki TV HD.

Operátor má v pláne rozšíriť tento mesiac aj prémiový maďarský balíček Extra HU+. Predplatitelia sa môžu tešiť na štyri nové programy v maďarskom jazyku. Novinkami majú byť programy Film4, RTL Gold, Galaxy4 a Prime či HD verzie staníc M1, M2 a TV2. Cena balíčka má pritom zostať na sume 3,3 € mesačne.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. OMFG, zase tu niekto rieši nacionalistické somariny…

  2. pre B. G.
   Paľo má pravdu a nie je to žiaden nacionalizmus, len to „svojské“ pomenovanie nemusel.
   Veď aj ich terajší premiér sa sám „predabováva“ ;), hoci by jeho materčina mala byť mnohým EŠTE zrozumiteľná, aj keď politici naháňajú i percentá. 🙁

  3. fzj: je to nacionalizmus, lebo vychádza z komplexu menejcennosti, ako vždy. Sebavedomému človeku by totiž ani nenapadlo riešiť také niečo. Jazyk je nástroj, nie posvätná krava. A je vcelku vtipné, že tí, ktorí najviac bojujú za slovenčinu, majú najviac problémov s jej správnym používaním. („…dotovať s českým dabingom…“ je čo za nezmyselnú konštrukciu?) A áno, je naozaj čudné, že program pre slovenský trh nie je vysielaný v slovenskom znení, ale to sa dá konštatovať aj vecne, bez toho nacionalistického kvílenia okolo.

  4. Ved program nebude len u nas, ale aj v CR, takze je jasne, ze nemoze byt v slovencine.

  5. Vidím, že ste zase nechápaví, ja s češtinou prichádzam dennodenne do styku a nevadí mi, ale pozastavujem sa nad tým, že telekom je neschopný tvorby, tak ako to má Discovery/Animal Planet.
   No a podaktorí si v reakciách nájdu aj to čo tam vlastne nieje napísané..

 1. reakcia satelitna Maxi balík už nebude bude novy balik satelit Premium cena 13,60€

Komentáre už nie sú povolené.