Reklama

Zmeny vo vysielaní športových staníc DIGI Sport. V ČR rozšíria dostupnosť

Športové programy DIGI Sport budú od 6. augusta vysielať podľa nového obsahového a teritoriálneho nastavenia. Hlavným dôvodom je už avizované sprístupnenie štvrtého športového kanálu DIGI Sport 4 aj divákom v susednej Českej republike. Okrem toho dôjde aj k rozšíreniu dostupnosti prvých dvoch programov DIGI Sport 1 a DIGI Sport 2 v susednej Českej republike, ktoré už nebudú exkluzívne dostupné iba zákazníkom DIGI TV CZ, ale aj T-mobile CZ. Vďaka tomu bude môcť športové kanály prijímať viac divákov v ČR.

Slovenským predplatiteľom budú k dispozícii všetky programy DIGI Sport, tak ako tomu bolo doteraz. Prijímať ich budú môcť predplatitelia platforiem Magio TV, Magio Sat, DIGI TV, ako aj mobilných služieb Magio GO a DIGI GO. V Českej republike budú môcť sledovať prvé štyri slovenské športové programy zákazníci DIGI TV CZ, zatiaľ čo zákazníci T-Mobile CZ iba prvé dva. Informoval o tom generálny riaditeľ DIGI Slovakia Marcel Šatanek v relácii TOP MENU.

Od novej sezóny ponúknu programy DIGI Sport 1 a 2 prenosy z Bundesligy, škótsky futbal či druhú Bundesligu. Na treťom programe bude dominovať mužský tenis, Sky Bet Championship, ako aj vybrané futbalové prenosy z nemeckej Bundesligy a talianskej Serie A. Anglická Premier League sa sťahuje na DIGI Sport 4 a na slovenskú DIGI Sport 5 zase ženský tenis či diamantová liga. To však stále nemusí byť všetko. DIGI Sport sa ešte pokúša o získanie práv na španielsku La Liga.

Vždy aktuálny program, nielen všetkých športových staníc DIGI Sport, nájdete v sekcii TV Program.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentár

  1. Ja by som to spravil asi takto : Pridal by som ešte Digi Sport 6 HD,Digi Sport 7 HD a Digi Sport 8 HD , a Premier League , Bundesligu a Serie A , by som dal na Digi Sport 1,2,3,4 , tie by boli čisto Futbalové kanály , a 5,6,7,8 , By som nechal na tenis , a na menšie futbalové ligy , Škótsku , anglickú Druhú ligu a FA Cup , aj druhú nemeckú Bundesligu. Alebo nech to spravia tak ako to majú v susednom Maďarsku – tam skoro všetky športové práva , vlastní komerčná TV , TV 2 HU , a ponúka to na dvoch programoch , Spíler1 TV a Spíler 2 TV , (11.08.2018) , a majú ich k dispozícii skoro všetci sat. alebo IPTV operátori , vrátane terestiálnej platformy MinDigTV . A nie ako je to u nás že skoro všetky práva zhrabne iba jeden operátor.Koniec citátu

Komentáre už nie sú povolené.