Reklama

Skylink pozastavuje možnosť aktivácie českého balíka na Slovensku a slovenského v ČR

Satelitný operátor Skylink sa rozhodol od dnešného dňa pozastaviť možnosť aktivácie českého balíka Digital na kartách registrovaných na slovenského občana, a naopak slovenský balík Digital na českých kartách. Došlo k tomu po približne dvoch mesiacoch, v priebehu ktorých bol údajne operátor neustále za túto možnosť kritizovaný najväčšími českými a slovenskými komerčnými televíziami.
Pokračovanie nižšie:


Vzhľadom k tomu, že nám záleží na konštruktívnej spolupráci s komerčnými vysielateľmi, rozhodli sme sa s okamžitou platnosťou pozastaviť možnosť aktivácie slovenských služieb Skylinku u všetkých predajcov v Českej republike a tiež možnosť aktivácie českých služieb Skylinku u všetkých predajcov na Slovensku,“ uviedol operátor v tlačovej správe.

Snahou Skylinku je neustále zlepšovanie služieb a užívateľského komfortu. Naše kroky boli vždy v súlade s právom Európskej únie a so zmluvnými záväzkami voči vysielateľom. Komerčné televízie majú iný názor,“ dodáva.

TIP: Skylink nám vysvetlil, ako je to s českými kanálmi na Slovensku

O celej tejto veci teraz rozhodne Mestský súd v Prahe, u ktorého spoločnosť FTV Prima, spol. s r.o., (vlastník TV Prima), TV Nova s.r.o. a MARKÍZA-SLOVAKIA, spol. s r.o. podali návrhy na nariadenie predbežného opatrenia, ktorým súd vyhovel. Spoločnosť M7 Group SA sa proti uzneseniu vydanému na návrh FTV Prima, spol. s r.o. u súdu v zákonnej dobe odvolala a odvolá sa i proti uzneseniam vydaným na návrh TV Nova s.r.o. a MARKÍZA – SLOVAKIA, spol. s r.o. Do vydania finálneho rozsudku sa nebudeme k tejto veci prevádzkovateľ ďalej vyjadrovať.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. ‚Jeden‘ pažravec sa spojil s ‚druhým‘ proti ‚tretiemu‘.

  1. Hlavne, že tvrdili a boli si istí, že oni majú overené, že CZ programy môžu šíriť na SK…

  1. tak má smolu.. nie je to prvýkrát čo shitlink odrbal svojich zákazníkov

  2. Sú dve možnosti. Buď balík ponechá aktivovaný, alebo sa deaktivuje a peniaze sa vrátia do kreditu.

  3. Přepnou na „správný region“(náhle,nebo při novém zaplacení na další období),už se mi to před časem částečně stalo-šlo mi něco ze slovenského a něco z českého,tak jsem přes internet nechal kartu aktualizovat a vrátil se slovenský region.Zatím mi to tolerují,neboť mám na té kartě placený balíček.

 2. slizlink nech si tie internacionalne a plus šunt tv strčí do pr..le ,ja som s nimi skončil a naším tiež hovorím nech sa na nich vy..rú cez anténu ide u nás 50programov cz/sk,len programy narkozy nejdú lebo sú platené odkedy je tam bosom rajchačský nenažranec,mne osobne je jedno či je v dvbt narkoza,ja im určite platiť za ten hnoj nebudem.

  1. Narkoza a hnoj maju plnu hubu demokracie ale pritom su obycajni nenazrani ho vada

  2. jozef: musíte si už konečne zvyknúť na liberálny kapitalizmus-tam ide v 1 rade o prachy a o to ide aj Markíze a Jojovi

 3. Toľké roky sme spolu fungovali a teraz príde zopár nenažrancov a zničia všetko za pomoci skorumpovaných súdov ,v mojom okolí už veľa ľudí Narkózu a Hnojku nepozerá,lebo ju spoplatnili

  1. To máš pravdu Narkózu ani mi nepozeráme,lebo ju nemáme,ale Jojka a RTVS ide u nás skoro stále,lebo na dvb-t veľký výber niet.

  2. ..ved o to ide markizu neprijimaju 2/3 SVK a p-merač je zázračný, ze vraj je najsledovanejsia .. ha ha nemá ani sledovanost ako ta3 😉

 4. Toto je možné len na Slovensku a v Čechách… Naozaj by ma zaujmalo ako to funguje v Europe…
  Čistá diskriminacia, treba to dať na europský súd….bandu nenažrancov..

 5. Prečo sa potom nemecké,rakúske a iné satelitné stanice dajú pozerať aj bez poplatkov????

  1. no asi nikto z nich nepožaduje vypnutie pre SK region.
   Markíza a Joj majú spoločného majiteľa CME a tí vymysleli vzájomné blokovanie svojich staníc na území SK,CZ.Určite je to kvôli sledovanosti,reklamám a teda peniazom.Samozrejme že sa pridali aj Joj,Prima a celý ten kartel kedže majú spoločné záujmy a spoločný trhový segment tak sa dohodli na blokácii.Nemci ,Maďari ani Rakúšania do tohto kartelu nepatria kedže nepodnikajú na CZ ani SK a asi je im šumafuk či niekto z SK,CZ sleduje ich program.

 6. Dnes je vela metod, ktorými sa dá pozerať čo chceme a nikto nám v tom nezabráni.

 7. Verbes za toto by mali ist do lochu verejne okradaju ! Tie kanaly nestoja ani za h***o sama reklama a furt dokola dat ich do plateneho.balicka a uvidime ci si ludia zaplatia a nech tiahnu stade smejdy !! Furt dokola dame nedame koho ma zajimat?

 8. Nech idu do kelu markiza, joj, nova, prima apd vsetko sa opakuje nic noveho to sa pozerat uz neda

 9. Skylink nech pre týchto nenažrancov vytvorí jeden samostatný platený balík.
  Potom sa uvidí.
  Sa budú chytať za hlavy.

 10. V podstate už nechápem že všetci prosíkate o Novu a Primu… Veď je to ten istý odpad ako Markíza a Jojka…

  1. Nova a Prima hej, ale taká Prima Zoom a niektoré ďalšie kanály z ich skupín sú dosť slušné. A hlavne o tie ide.

  2. Ale áno Prima Zoom je super..ja ju často pozerám aj cez HbbTv… Ja som myslel hlavný kanál Primy..

Komentáre už nie sú povolené.