Reklama

Skylink pridal do balíčka Digital nový HD program, zmeny sú aj v Multi a Kombi

Programový balíček Digital, ktorý môžu prijímať všetci zákazníci satelitnej platformy Skylink po zaplatení servisného poplatku, sa rozšíril o nový cestovateľský program v HD kvalite. Po filmovom programe FilmBox sa rozhodol operátor presunúť do tohto najnižšieho balíčka už aj program Travelxp HD. Pre príjem je ale potrebné prijímacie zariadenie s podporou kódovacieho systému Irdeto.
Pokračovanie nižšie:


Od marca majú navyše prístup k novým programom aj predplatitelia balíčkov Multi a Kombi. Pripomeňme, že oba balíčky sú ale od tohto mesiaca drahšie. V prípade Multi je cena aktuálne 12,9 € (pôvodne 11,8 €), za Kombi zaplatia predplatitelia po novom 15,9 € (pôvodne 15,5 €).

Ponuka Multi bola rozšírená o 11 nových programov: Travelxp HD, Cartoon Network, FilmBox Extra HD, Film Europe HD, Viasat HD, Spektrum HD, MTV Dance, MTV Rocks, MTV Hits, VH1 a VH1 Classic.

Do vyššieho balíčka Kombi pribudlo 9 nových programov: Travelxp HD, Cartoon Network, FightBox, DocuBox, Stingray Brava, Stingray iConcerts HD, C Music TV, Unitel Classica HD a Brazzers TV Europe.

Spomeňme, že od marca nemá Skylink v ponuke EROXXX HD a Outdoor Channel HD. Podrobnosti si môžete prečítať v predchádzajúcej správe.

Technické parametre pre príjem Travel XP HD:
Družica: Astra 3B (23.5°E)
Frekvencia: 12110 MHz
Polarizácia: H
FEC: 3/4
SR: 27500
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: Travel XP HD
Provider: M7 Group
Video formát: MPEG4
Kódovanie: 0624 (Irdeto),0100 (Seca),0500 (Viaccess)

PIDy:
Video PID: 4003
Audio PID: 4163
Audio stopy: 4163 cze (Mpeg),4243 eng (Mpeg)
PCR PID: 4003
PMT PID: 4083
TSID: 3221
ONID: 0003
SID: 5043
TXT: N/A
HbbTV: N/A
DVB a TXT titulky: N/A

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. FilmBox Family sa stále v programovom rastri nachádza.

 1. A este tu napiste, ze nutia zakaznikov si od nich kupit novy prijimac, lebo na ten svoj a od ich predajcov kupeny,sa uz nedaju naladit nove programi! Naozaj pekne svinstvo od Skylinku.

  1. Prečo by sa tie programy nedali naladiť?
   K naladeniu potrebujete len HD (MPEG4) satelitný prijímač. Ten už dnes potrebujete k plnohodnotnému využitiu u každého operátora. U niektorých potrebujete dokonca prijímač s podporou HEVC.

  2. Kvôli vypínaniu CAID 0D96. Kodek s tým nič nemá.

  3. No ja mám prijímač mpeg4 ale je starší a je vňom ICE Karta. Ten nový program Travel XP na ňom nejde, je tam niečo vypnuté aby to staršie boxy nechytili. Skylink stále pokračuje v tom svojom trende. Raz musíš vymeniť box, inokedy kartu a stále dokola.

  4. No preto sa nedajú naladiť, lebo moduly, karty a sat. prijímače musia mať označenia Ready Skylink Irdeto

 2. Skylink pre mňa nie je viac ako spoločnosť úžerníkov. Najprv trebalo platiť neštandardnú sumu za kartu, potom zaplatiť novú, každý rok novú skrinku…

  Treba ich prestať platiť a začať využívať služby iných dodávateľov.

 3. Miro

  06.03.2018
  Skylink pre mňa nie je viac ako spoločnosť špekulantov.
  Treba ich prestať platiť a začať využívať služby iných dodávateľov.

Komentáre už nie sú povolené.