Reklama

Skylink opäť znížil počet HD programov a pridal jeden detský kanál v SD

Satelitný operátor Skylink zredukoval od 1. marca opäť ponuku HD programov. Z ponuky vyradil ďalšie dva programy vo vysokom rozlíšení EROXXX HD a Outdoor Channel HD. Operátor tak pokračuje so znižovaním počtu HD programov aj v treťom mesiaci tohto roku. Za prvý kvartál už vyradil zo svojej ponuky History HD, Travel Channel HD, Food Network HD a Fine Living HD. K zmene tiež došlo aj u DocuBox HD a FightBox HD, ktoré boli nahradené SD verziami.
Pokračovanie nižšie:


Novinkou v ponuke je od dnešného dňa naopak detský kanál Cartoon Network, ktorý môžu sledovať predplatitelia balíčkov Flexi 10, Multi, Kombi a Komplet. Užívatelia prijímačov so zapnutou funkciou FastScan ho nájdu na pozícii číslo 168, majitelia prijímačov bez FastScanu si ho môžu naladiť z frekvencie 11 934 MHz. Pripomíname, že program funguje už len s dekódermi Irdeto a Viaccess.

Cartoon Network je cielený na chlapcov a dievčatá vo veku od 6 až 12 rokov. Programová skladba zahŕňa komediálne animované seriály ako Gumballov úžasný svet, Čas na dobrodružstvá, Normálka, Clarence, Steven Universe a Uncle Grandpa či akčné dobrodružné seriály ako Ben 10 a Teen Titans Go!

Technické parametre pre príjem Cartoon Network:
Družica: Astra 3B (23.5°E)
Frekvencia: 11934 MHz
Polarizácia: V
FEC: 3/4
SR: 27500
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: Cartoon Network
Provider: Skylink
Video formát: MPEG4
Kódovanie: 0500 (Viaccess),0624 (Irdeto)

PIDy:
Video PID: 6910
Audio PID: 6920
Audio stopy: 6920 cze (Mpeg),6921 eng (Mpeg)
PCR PID: 6910
PMT PID: 6900
TSID: 3212
ONID: 0003
SID: 14069
TXT: N/A
HbbTV: N/A
DVB a TXT titulky: N/A

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Hlúpe ovečky kupujte nové prijímače, my Vám znížime počet kanálov a zvýšime ceny – žiadne vyhováranie nechceme počuť.

  1. Skylink som z pozície zazmluvneného telekomáka vždy vnímal ako progresívneho poskytovateľa, ktorý ako prvý zaraďoval HD obsah a sdčka jedným šupom vypínal, vivat ale to čo dnes predvádzajú je teda dosť pošahané.. Asi idú tieto stanice ako prvý zaradiť v 4K 😀 😀 😀 ale nie, ak sa nespamätajú toto im rýchlo ubere platiacich zákazníkov..

 2. Programy ubúdajú ceny sa zvišuju!
  Nech žije Slovensko! V inom štáte by sy to nedovolily

  1. Ja tam vidím 7 pravopisných chýb, z toho 4 hrúbky. Ale čo sa týka samotného obsahu, chalan má pravdu.

  2. Je ich tam 6. Zvišuju – i a dĺžeň nad posledným u, sy, nedovolily, na konci chýba bodka a za ubúdajú chýba čiarka alebo spojka (prípadne oboje).

  3. takymto analfabetom ako ty nech kludne zvysuju tu cenu:)

 3. ,,zvišuju ,sy , nedovolily“ 😀 Ty si z Mexika ? 😀

 4. Už sú tomu dva roky čo som od nich odišiel a vôbec nebanujem, len sa mi potvrdzuje ze som spravil správnu vec. Su aj dôležitejšie veci ako Skylink

 5. Ahojte.. nemate niekto skusenost, ze ako to je s predcasnym odstupenim od zmluvy od Skylinku?

  1. ty máš skylink na zmluvu ? nebodaj viazanosť ?
   jediná pozitívna vec skylinku je, že keď už nechcem tak jednoducho ďalší mesiac nezaplatím a hotovo

  2. Presne tak, stačí nechať „vyhniť“ predplatený servisný poplatok alebo balíček a oni Ťa potom vypnú sami, netreba sa o nič starať. Aspoň teda pokiaľ fakt nemáš viazanosť, ale s tým som sa ešte nestretol.

  3. Napr. akcia Skylink za 1 euro je s viazanosťou na 24 mesiacov. Pri viazanosti je ale párovaná karta s prijímačom.

 6. cartoon network je anglicka stanica ak sa dobre pametam bola volne na satelite je to viac ako 20. rokov deti boli male a to bola volna stanica pre deti mal som prvy satelit japonsky maspro ktory ešte nebol na dekodovacie karty.

  1. Neviem o tom že by bola Cartoon Network zadarmo na 19,2,aspoň ja ju nechytám !!! Máš zlé informácie.

  2. Nie je tam zadarmo, to si si možno zmýlil s Comedy Central alebo Nickelodeon, tie tam sú zadarmo s nemeckou a myslím že aj s anglickou zvukovou stopou.

Komentáre už nie sú povolené.