Reklama

Skylink presúva FilmBox do balíčka Digital

Filmový kanál FilmBox, ktorý ponúka široký výber filmov a televíznych seriálov, môžu od 23. januára 2018 sledovať všetci zákazníci satelitného operátora Skylink na Slovensku a v Českej republike. Platforma ho zaradila do svojho najnižšieho balíčka Digital. Vďaka tomu bude tento filmový kanál iba na platforme Skylinku dostupný približne pre 1 milión predplatiteľov v Čechách a takmer 600 tisíc divákov na Slovensku. Podľa SPI taktiež FilmBox získal skoro 200 tisíc nových predplatiteľov na ostatných káblových a IPTV televíznych platformách.
Pokračovanie nižšie:


FilmBox chce v roku 2018 zlepšiť svoju ponuku a preto dôjde, podľa vysielateľa, k zatraktívneniu programovej ponuky vysielaných programov. V ponuke pribudnú zaujímavé filmové premiéry a oceňované televízne seriály. Každý deň si tak diváci FilmBoxu užijú širokú škálu filmových žánrov vrátane drám, komédií, thrillerov, akčných snímkov, hororov, ale aj populárnych seriálov od najlepších svetových producentov vrátane BBC Worldwide a FreemantleMedia International.

TIP: Skylink upravuje ponuku a mení cenník, za niektoré balíčky si priplatíme

Kanál FilmBox je súčasťou televízneho portfólia spoločnosti SPI. Okrem FilmBoxu sú v Slovenskej republike dostupné aj tieto SPI kanály: FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Plus, FilmBox Family, Filmbox ArtHouse, DoucBox HD, FightBox HD, FashionBox HD, Fast&FunBox HD, 360TuneBox, Erox HD a Eroxxx HD.

Zákazníci operátora Skylink si môžu FilmBox naladiť z družice Astra 3B (23,5°E), frekvencii 11 934 MHz. Pre sledovanie stačí mať zaplatený minimálne tzv. Servisný poplatok.

Technické parametre pre príjem programu Filmbox :
Družica: Astra 3B (23.5°E)
Frekvencia: 11934 MHz
Polarizácia: V
FEC: 3/4
SR: 27500
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: Filmbox
Provider: Skylink
Video formát: MPEG4
Kódovanie: 0624 (Irdeto),0D96 (Cryptoworks),0500 (Viaccess)

PIDy:
Video PID: 5710
Audio PID: 5720
Audio stopy: 5720 cze (Mpeg),5721 qaa (Mpeg)
PCR PID: 5710
PMT PID: 5700
TSID: 3212
ONID: 0003
SID: 14057
TXT: N/A
HbbTV: N/A
DVB a TXT titulky: N/A

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Irelevantný kanál. Navyše je to v podaní Skylinku pekná mazanica. To nie je snáď ani SD. Viac ma trápi Film+, ak ho vyradia. Občas tam niečo dobré dali.

  2. Redaktor Viktor Černý :

    Jak můžete napsat tuto naslednou capinu “ filmový kanál iba na platforme Skylinku dostupný približne pre 1 milión predplatiteľov v Čechách “ a tím pádem totální lež.

    Podle jména jste Čech ne Slovák a opět jste předvedl nekonečný český nacionalismus a šovinismus!

    1. A čo konkrétne je v uvedenej vete capina a totálna lož? Nesedí číslo? Alebo sa ťa dotklo, že nespomenul aj Moravu? Lebo v tom druhom prípade si to práve ty, kto predvádza nacionalizmus. Sorry jako.

  3. zdravim,,pokial si dobre pametam skylink lakal zakaznikov tym ze maju pri zakladnej programovej ponuke nadvzdy zadarmo,,,casy sa menia a nenazranost zopovednych stupa, vsetko sa maskuje servisnym poplatkom ktory sa bude ako vsetko zvysovat len kbalita ponuky nie vid vypinanie ceskych stanic a naopak slovenských v cechach,,cele zle,,to ze teraz pridali do zakladu filmbox vnimam ako premysleny tah pridali najmenej sledovanu stanicu ,,inak jej programova ponuka a kvalita o nicom,,co tak si spravit prieskum u zakaznikov a pridat stanicu ktoru by si zákazníci vybrali ked uz chcete machrovat ze iba nezdrazujete ale i pridavate..

Komentáre už nie sú povolené.