Skylink: C Music TV a iConcert je možné prijímať už len s dekódermi Irdeto a Viaccess

Satelitný operátor Skylink začína po novom roku s obmedzovaním kódovacieho systému Irdeto (CAID: 0D96), ktorý využívajú ICE karty v režime Cryptoworks. K dnešným obom novinkám v ponuke, k hudobným programom C Music TV a iConcert HD, už totiž operátor nepripojil tento systém. Programy tak môžu prijímať zákazníci aj naďalej, no už len s dekóderami Irdeto, prípadne Viaccess, vzhľadom k tomu, že sú pripojené len systémy Irdeto (CAID: 0624) a Viaccess (CAID: 0500).

Nejde pritom o prvé programy ku ktorým operátor nepripojil systém Irdeto (CAID: 0D96). Medzi prvými boli kanály Insight TV HD a Insight TV UHD z orbitálnej pozície Astra (19,2°E).

TIP: Skylink pridáva jeden nový program a tri v HD kvalite vyraďuje

Zákazníkom, ktorí majú zaplatený potrebný programový balíček a nefungujú im uvedené programy odporúčame, aby si overili či využívajú svoju dekódovaciu kartu v zariadení s podporou kódovacieho systému Irdeto. Dekódovaciu kartu meniť nemusia, stačí ju len vložiť do čítačky kariet, alebo CAM modulu Irdeto.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce urážky, odkazy, nadávky či politické príspevky budú zmazané. Meno a email sú povinné údaje.