SatelitnáTV.sk: Aj v roku 2018 sa budeme zlepšovať

Našou snahou je neustále sa zlepšovať a posúvať sa každý rok ďalej. Aj preto okrem monitorovania či sledovania zmien na orbite, v DVB-T/T2 či DAB+, prinášame pre Vás čoraz viac praktických informácií, medzi ktoré patria aktuálne zoznamy kanálov satelitných platforiem, frekvencie televíznych programov či TV Program. Čo sa nám spoločne s Vami podarilo v minulom roku 2017 sme si už zrekapitulovali. Teraz by sme Vám aspoň v krátkosti prezradili niektoré novinky, ktoré pripravujeme na tento rok.

V roku 2018 máme v pláne vylepšiť zoznamy kanálov u všetkých slovenských operátorov. Pribudnú nové tabuľky, kde budú programy rozdelené nielen podľa balíčkov, ale aj žánru.

Veľké zlepšenie pripravujeme najmä u TV programu, nakoľko nie je ešte všetko tak ako by sme si predstavovali. Navyše sa rozšíri aj ponuka kanálov. Už od tohto týždňa nájdete na našom webe aj program športových kanálov Sport 1 a Sport 2, ako aj filmových AMC a Film+.

Do prehľadov pribudnú aj ďalšie družice, v sekcii frekvencie sa zase objavia ďalšie zahraničné platformy. Samozrejmosťou bude ich pravidelná aktualizácia.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

 • @redakcia-Budete pridávať do TV Programu aj České,Dokumentárné,Hudobné,FTA ale aj Ďaľšie Kanály moc by to Pomohlo 🙂

  • Autor

   V blízkej dobe pribudne Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika, Minimax a pravdepodobne už aj ČT.

 • Super, len tak ďalej, umňa máte, veľké plus, rád sem chodím, ale prial by som si aby ste spravili aj fórum, a aby sa dalo tu aj prihlásiť,, ale za tie prehľady palec hore, dúfam. Že do prehľadov dáte DTH platformy z Ázie, Ameriky, a Austrálie. Tak ako to je na jednej. Zahraničnej stránke 🙂

  • A ešte by ste mohli urobiť rubriku Bazár tak ako je aj na iných českých satelitných portáloch…

 • A ešte by sa zišlo tlačidlo „zobraziť desktopovú verziu webu“. Táto mobilná verzia nie je práve vydarená…

  • Autor

   Plánujeme jednoduchšiu verziu stránok, kde mobilná verzia bude oveľa krajšia. Musíte ešte pár mesiacov vydržať.

Tento článok už nie je možné komentovať