Reklama

Januárové zmeny v ponuke MinDig TV Extra, Story4 a Story5 teraz FTA

V ponuke maďarskej terestriálnej platformy MinDig TV Extra, obdoby našej Plustelky, nastali po novom roku viaceré zmeny. Predplatitelia tak môžu od januára 2018 sledovať nové programy TV Paprika, Sport 1, RTL Gold, a Story5. Naopak prišli o Muzsika TV, Eurosport 1 a Eurosport 2, ktoré sa už nenachádzajú ďalej v programovom rastri.
Pokračovanie nižšie:


Všetky novinky sú štandardne kódované systémom Conax a k dispozícii iba predplatiteľom platformy. V multiplexe D sú šírené nové programy TV Paprika a Sport1. RTL Gold a Story5 sú súčasťou multiplexu E. Po zmenách došlo aj k presunu programu D1 TV z muxu D do E. Väčšina noviniek je súčasťou vyššieho rodinného balíčka (Családi csomag), výnimkou je Sport1, ktorý je v základnom balíku (Alapcsomag).

Operátor nezabudol prvý mesiac v roku ani na pravidelnú ochutnávku. V januári môžu tak diváci sledovať dočasne nekódovane (FTA) programy Story4 a Story5. Spomenúť môžeme aj novinku Spektrum Home, ktorá je v multiplexe B a vysiela tiež voľne. Podrobnosti si môžete prečítať v predchádzajúcej správe.

Aktuálnu ponuku šírených programov, nielen v maďarskom DVB-T, nájdete už tradične v sekcii Vysielače.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Naši tupci z Towertrolu,by sa mali kúsok zamyslieť čo stvárajú,ak sa nezamyslia neostane im ani jediný zákazník v plustelke,vyhodia kvalitný program VH1 a dajú miesto nej odpadové reklamné Óčko,to nestačí že je už tam Prima plus- to je tá asi najhoršia stanica čo na Slovensku vysiela a ešte za poplatok,druhá najhoršia je Nova internacional,v marci končím z plustelkou,už odo mňa neuvidia ani cent,môže byť plustelka aj za euro,nemám záujem.Ak budem mať záujem,tak len vtedy ak vrátia VH1 a v HD dajú konečne stanice Eurosport 1,2 ,sport1,2 a ešte nejaký kvalitný dokumentárny kanál napríklad Nat Goe Wild ,alebo iný,by to chcelo v HD,ak nemajú miesto,nech vyradia celú Markízu,ten reklamný stoku som vôbec nesledoval,ako sa vrátili na anténu do plustelky.

    1. To je tvoj názor!Ale kolko ľudí pozerá Narkozu by si sa čudoval.

Komentáre už nie sú povolené.