Reklama

Spektrum Home v Maďarsku ako neplatený kanál, vysiela voľne v DVB-T

Popularita terestriálneho príjmu u našich južných susedov sa môže ešte zvýšiť. V celoplošnom multiplexe B na doterajšej programovej pozícii kanálu C8, ktorý ukončil vysielanie 31. decembra 2017, sa objavil od nového roku kanál Spektrum Home. Vysielanie je dostupné nekódovane (FTA) a podľa prevádzkovateľa celoplošných multiplexov nejde o ochutnávku.
Pokračovanie nižšie:


Spektrum Home je tak od nového roku k dispozícii voľne pre 750 tisíc divákov v Maďarsku, ktorí prijímajú signál cez DVB-T. Pre naladenie sa odporúča spustiť automatické vyhľadávanie. Užívatelia so zariadeniami, ktoré podporujú funkciu LCN, nájdu kanál na pozícii číslo 8.

Kanál Spektrum Home prináša vo vysielaní 24 hodín denne programy zamerané hlavne na životný štýl, záhradu a domácnosť. Diváci sa tak môžu inšpirovať pri prerábaní svojho domu, bytu či záhrady. Prevádzkovateľom programu je AMC Networks International – Central Europe (AMCNI CE).

Zaradenie programu Spektrum Home do multiplexu B nie je jedinou novinkou u našich susedov. Viaceré zmeny nastali aj v ponuke platformy MinDig TV Extra. Podrobnejšie sme sa zmenám venovali v tejto správe.

Aktuálnu ponuku šírených programov, nielen v maďarskom DVB-T, nájdete už tradične v sekcii Vysielače.

Mohlo by vás ešte zaujímať