Reklama

Skylink so špeciálnou akciou na balíky HBO Standard a HBO MaxPack

Satelitná platforma Skylink začala ponúkať, krátko pred Vianocami, prémiové filmové kanály HBO a Cinemax za zvýhodnenú cenu. Všetci zákazníci, ktorí si teraz aktivujú a zaplatia predplatné balíčkov HBO Standard a HBO MaxPack v špeciálnej akciovej cene na 14 mesiacov, získajú zdarma štyri mesiace služby. Teda reálne zaplatia iba za 10 mesiacov.
Pokračovanie nižšie:


V praxi tak zákazníci zaplatia počas akcie za 14-mesačné predplatné balíka HBO Standard 89 €, teda prepočte na jeden mesiac približne 6,35 €. Bežná cena za balík je pritom 8,9 € mesačne. Za vyšší balíček HBO MaxPack, ktorý obsahuje kanál Cinemax 1, ako aj všetky tri programy HBO, pýta operátor v rámci špeciálnej akcie 109 €. V cene oboch balíčkov je tiež samozrejme aj prístup ku všetkým programom z balíka Digital, ako aj internetovej službe HBO GO.

Okrem akcie na programy HBO a Cinemax platí ešte do konca roka aj akcia na reaktiváciu karty. V rámci nej si môžu všetci majitelia kariet, na ktorých nebol aktivovaný žiadny balíček už viac ako 12 mesiacov, vykonať reaktiváciu karty zadarmo. Bežná cena reaktivácie je pritom 10,99 €. Podrobnosti o reaktivácii sme priniesli v tejto správe.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Ja som to mal raz predplatené ale nevedel som si tam dačo dobre vybrať .Jeden dva nové filmy do mesiaca.Už ma na to nenalákajú.

  2. Keby radšej skylink zaradil nový program viasat epic do ponuky. Rovnako pri ročnom predplatnom zvykli byť bonusové programy, teraz nič. nech sa nedivia že im ubúda predplatiteľov.

  3. HBO je už o ničom,nie ako pred 20 rokmi,vtedy to bol kanál,človek čo ma net,stiahne si film v HD po 3 mesiacoch čo ho uviedli v kinách a nepotrebuje HBO za drahé peniaze,pozrie si ho kedy chce.Mimochodom už nejde na Astre 213 HD,asi už 213 skončila,nič ešte o tom nikdo nepíše .

Komentáre už nie sú povolené.