Skylink so špeciálnou akciou na balíky HBO Standard a HBO MaxPack

Satelitná platforma Skylink začala ponúkať, krátko pred Vianocami, prémiové filmové kanály HBO a Cinemax za zvýhodnenú cenu. Všetci zákazníci, ktorí si teraz aktivujú a zaplatia predplatné balíčkov HBO Standard a HBO MaxPack v špeciálnej akciovej cene na 14 mesiacov, získajú zdarma štyri mesiace služby. Teda reálne zaplatia iba za 10 mesiacov.

V praxi tak zákazníci zaplatia počas akcie za 14-mesačné predplatné balíka HBO Standard 89 €, teda prepočte na jeden mesiac približne 6,35 €. Bežná cena za balík je pritom 8,9 € mesačne. Za vyšší balíček HBO MaxPack, ktorý obsahuje kanál Cinemax 1, ako aj všetky tri programy HBO, pýta operátor v rámci špeciálnej akcie 109 €. V cene oboch balíčkov je tiež samozrejme aj prístup ku všetkým programom z balíka Digital, ako aj internetovej službe HBO GO.

Okrem akcie na programy HBO a Cinemax platí ešte do konca roka aj akcia na reaktiváciu karty. V rámci nej si môžu všetci majitelia kariet, na ktorých nebol aktivovaný žiadny balíček už viac ako 12 mesiacov, vykonať reaktiváciu karty zadarmo. Bežná cena reaktivácie je pritom 10,99 €. Podrobnosti o reaktivácii sme priniesli v tejto správe.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Ja som to mal raz predplatené ale nevedel som si tam dačo dobre vybrať .Jeden dva nové filmy do mesiaca.Už ma na to nenalákajú.

  • Keby radšej skylink zaradil nový program viasat epic do ponuky. Rovnako pri ročnom predplatnom zvykli byť bonusové programy, teraz nič. nech sa nedivia že im ubúda predplatiteľov.

  • HBO je už o ničom,nie ako pred 20 rokmi,vtedy to bol kanál,človek čo ma net,stiahne si film v HD po 3 mesiacoch čo ho uviedli v kinách a nepotrebuje HBO za drahé peniaze,pozrie si ho kedy chce.Mimochodom už nejde na Astre 213 HD,asi už 213 skončila,nič ešte o tom nikdo nepíše .

Tento článok už nie je možné komentovať