Reklama

Máte už neaktívnu kartu Skylink? Teraz si ju môžete reaktivovať zadarmo

Každý majiteľ karty Skylink si musí minimálne aspoň raz do roka predplatiť jeden z balíčkov z ponuky Skylinku, prípadne zaplatiť tzv. Servisný poplatok a to aspoň na päť dní prostredníctvom SMS správy, inak mu operátor dekódovaciu kartu vyradí z evidencie. Po vyradí je možné opäť kartu reaktivovať, ale už za reaktivačný poplatok. Štandardný poplatok je pritom podľa aktuálneho cenníka 10,99 €.
Pokračovanie nižšie:


Aktuálne ale Skylink pred koncom roka pripravil akciu, vďaka ktorej si zákazníci môžu reaktivovať svoju kartu zadarmo u vybraných autorizovaných predajcov s aktivačným webom. Reaktivovať je možné všetky karty ICE ako aj Irdeto u ktorých nebol zaplatený ani jeden z balíčkov viac ako 12 mesiacov. Akcia platí do 31. decembra 2017. Po reaktivácii je možné opäť na karte aktivovať akýkoľvek balíček z ponuky operátora.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Ha ha ha odchádzajú im húfne ľudia. Už aj poštu posielajú, tak im treba nenažrancom.

 2. Už som písal pred rokom,skylink kartu používam ako škrabku na okno,ide zima bude vchod zas,ináč sú totálne trápni blokujú české stanice a ešte im mám platiť za čo za to čo mám zadarmo na dvb-t mi uplne stači + plustelka a satelit z nekódovaními stanicami na Astre 23,5 a 19,2,kedže mi ostal tanier,mimochodom odvčera ide už aj riadne MTV na Astre !

 3. Už som prešiel do Digi tak ma to neserie. Že karta prepadla.

 4. Ani keby za nu este aj zaplatili ….nechcem skylink ani vidiet viac…

 5. Dajte k SK kanalom aj CZ kanaly za 3€ a znova sa nahlasim zajtra.
  Inak dovi dopo – ..

 6. Ta škrabka je dobrý nápad , idem pohľadať aj ja jednú- svokrovu , teraz pozerá DVB-T a je v pohode.

  1. Aj na otváranie zabuchnutých dverí s guľou namiesto kľučky sa dá použiť… 😀 Inak Skylinku už musí pekne tiecť do topánok, najprv to skúšajú s (dočasným) zrušením reg. poplatku, teraz toto… Sotva im to pomôže po tom, čo nahnevali hromadu zákazníkov. Asi si myslia, že všetci okrem nich sú padnutí na hlavu.

 7. Aj ja som skončil pred mesiacom skončil servisný už nechcem skylink stačia volne zo satelitu a dal som si od decembra plustelku na rok a potom uvidíme čo bude o rok

Komentáre už nie sú povolené.