Máte už neaktívnu kartu Skylink? Teraz si ju môžete reaktivovať zadarmo

Každý majiteľ karty Skylink si musí minimálne aspoň raz do roka predplatiť jeden z balíčkov z ponuky Skylinku, prípadne zaplatiť tzv. Servisný poplatok a to aspoň na päť dní prostredníctvom SMS správy, inak mu operátor dekódovaciu kartu vyradí z evidencie. Po vyradí je možné opäť kartu reaktivovať, ale už za reaktivačný poplatok. Štandardný poplatok je pritom podľa aktuálneho cenníka 10,99 €.

Aktuálne ale Skylink pred koncom roka pripravil akciu, vďaka ktorej si zákazníci môžu reaktivovať svoju kartu zadarmo u vybraných autorizovaných predajcov s aktivačným webom. Reaktivovať je možné všetky karty ICE ako aj Irdeto u ktorých nebol zaplatený ani jeden z balíčkov viac ako 12 mesiacov. Akcia platí do 31. decembra 2017. Po reaktivácii je možné opäť na karte aktivovať akýkoľvek balíček z ponuky operátora.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

 • Už som písal pred rokom,skylink kartu používam ako škrabku na okno,ide zima bude vchod zas,ináč sú totálne trápni blokujú české stanice a ešte im mám platiť za čo za to čo mám zadarmo na dvb-t mi uplne stači + plustelka a satelit z nekódovaními stanicami na Astre 23,5 a 19,2,kedže mi ostal tanier,mimochodom odvčera ide už aj riadne MTV na Astre !

  Odpovedať
 • Ta škrabka je dobrý nápad , idem pohľadať aj ja jednú- svokrovu , teraz pozerá DVB-T a je v pohode.

  Odpovedať
  • Aj na otváranie zabuchnutých dverí s guľou namiesto kľučky sa dá použiť… 😀 Inak Skylinku už musí pekne tiecť do topánok, najprv to skúšajú s (dočasným) zrušením reg. poplatku, teraz toto… Sotva im to pomôže po tom, čo nahnevali hromadu zákazníkov. Asi si myslia, že všetci okrem nich sú padnutí na hlavu.

   Odpovedať
 • Aj ja som skončil pred mesiacom skončil servisný už nechcem skylink stačia volne zo satelitu a dal som si od decembra plustelku na rok a potom uvidíme čo bude o rok

  Odpovedať

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce urážky, odkazy, nadávky či politické príspevky budú zmazané. Meno a email sú povinné údaje.