Máte už neaktívnu kartu Skylink? Teraz si ju môžete reaktivovať zadarmo

Každý majiteľ karty Skylink si musí minimálne aspoň raz do roka predplatiť jeden z balíčkov z ponuky Skylinku, prípadne zaplatiť tzv. Servisný poplatok a to aspoň na päť dní prostredníctvom SMS správy, inak mu operátor dekódovaciu kartu vyradí z evidencie. Po vyradí je možné opäť kartu reaktivovať, ale už za reaktivačný poplatok. Štandardný poplatok je pritom podľa aktuálneho cenníka 10,99 €.

Aktuálne ale Skylink pred koncom roka pripravil akciu, vďaka ktorej si zákazníci môžu reaktivovať svoju kartu zadarmo u vybraných autorizovaných predajcov s aktivačným webom. Reaktivovať je možné všetky karty ICE ako aj Irdeto u ktorých nebol zaplatený ani jeden z balíčkov viac ako 12 mesiacov. Akcia platí do 31. decembra 2017. Po reaktivácii je možné opäť na karte aktivovať akýkoľvek balíček z ponuky operátora.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Ha ha ha odchádzajú im húfne ľudia. Už aj poštu posielajú, tak im treba nenažrancom.

  • Už som písal pred rokom,skylink kartu používam ako škrabku na okno,ide zima bude vchod zas,ináč sú totálne trápni blokujú české stanice a ešte im mám platiť za čo za to čo mám zadarmo na dvb-t mi uplne stači + plustelka a satelit z nekódovaními stanicami na Astre 23,5 a 19,2,kedže mi ostal tanier,mimochodom odvčera ide už aj riadne MTV na Astre !

  • Ani keby za nu este aj zaplatili ….nechcem skylink ani vidiet viac…

  • Dajte k SK kanalom aj CZ kanaly za 3€ a znova sa nahlasim zajtra.
    Inak dovi dopo – ..

  • Ta škrabka je dobrý nápad , idem pohľadať aj ja jednú- svokrovu , teraz pozerá DVB-T a je v pohode.

    • Aj na otváranie zabuchnutých dverí s guľou namiesto kľučky sa dá použiť… 😀 Inak Skylinku už musí pekne tiecť do topánok, najprv to skúšajú s (dočasným) zrušením reg. poplatku, teraz toto… Sotva im to pomôže po tom, čo nahnevali hromadu zákazníkov. Asi si myslia, že všetci okrem nich sú padnutí na hlavu.

  • Aj ja som skončil pred mesiacom skončil servisný už nechcem skylink stačia volne zo satelitu a dal som si od decembra plustelku na rok a potom uvidíme čo bude o rok

Tento článok už nie je možné komentovať