Reklama

Telekom pridá do ponuky Magio TV dva HD programy a jeden v SD

Telekom zaradí oficiálne od 1. decembra do ponuky Magio televízie filmové kanály AMC a Film+ v HD kvalite. Zákazníci ich nájdu vo filmovom balíčku a na pozíciách 131 a 133. V prípade ak by sa v programovom rastri neobjavili, odporúčame reštartovať Magio box.

Naopak operátor vyradí SD verzie kanálov Deluxe Music, Golf channel, History a Spektrum, v ponuke ponechá už len ich HD varianty. SD verzie staníc AMC a Film+ zatiaľ v rastri zostanú.
Pokračovanie nižšie:


Novinkou v Magio TV bude od decembra aj ukrajinská spravodajská stanica Ukraina TV, ktorú diváci nájdu v Spravodajskom balíčku a Magio TV XL. V Magio boxoch bude na predvoľbe číslo 515.

Okrem noviniek v Magio TV sa tiež môžu zákazníci tešiť aj na ochutnávku viacerých staníc. Podrobnosti sme priniesli v tejto správe.

Predvianočný čas si tak diváci môžu spríjemniť hneď niekoľkými zaujímavými filmami vo vysokom rozlíšení na AMC, ako napríklad titulom Ako na vec s Hughom Grantom v hlavnej úlohe (17. decembra od 20:00), či už tradičnou vianočnou snímkou s hviezdnym obsadením Láska nebeská (24. december 20:00).

Bohatá filmová ponuka čaká divákov aj na stanici Film+, kde sa každú sobotu o 20:00 môžu tešiť na obľúbených hercov, ako napríklad Channinga Tatuma v hite Život je boj (16. december), alebo Ryana Reynoldsa v titule Určite, možno (23. decembra).

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. No natíska sa mi potom otázka:ako vyriešia VDSL IPTV-kde nie je možné na dvoch prijímačoch súčasne sledovať HD programy.Napr:Novasport2 je v rastri len HD verzia a pri jej sledovaní nieje možné zapnúť HD program na druhom prijímači,preto väčšina programov v rastri ide stále aj v SD.

    1. Info od Telekomu k danej problematike: Metalická VDSL/DSL technológia neumožňuje z kapacitných dôvodov súčasne sledovať HD programy na dvoch prijímačoch,preto v maximálnej možnej miere zachovávame aj SD verzie…Takže s postupným vyraďovaním SD programov,ktoré nastalo-bude stále problematickejšie sledovanie na dvoch prijímačoch súčasne,nakoľko bude dominovať HD obsah.

    2. Nechápem prečo neskvalitňujú (napr. Telekom) vedenia, nechávajú staršie metalické. Trochu od témy, ale u nás je optika len v centre a na niektorých sídliskách. Dokonca sú tam vedené vedľa seba dva optické „káble“ dvoch konkurenčných prevádzkovateľov (jeden je ST a druhý SWAN), ale pár sto metrov ďalej je len „kovový drôt“. Čo ma hnevá. lebo je to „pomalšie“ a hlavne drahšie, ako cez optické vedenie (len internet mám, „káblovku“ nemám).

  2. No budú musiet to prerobit tiež máme metalickú siet ešte lebo potom na jednom primači nepôjde nič čo chvíla

    1. Ved o Travel XP HD tu ani nepisali. Ale je tam uz davno.

  3. #redakcia: Takisto bude v balíku „štýl a fakty“ vymenený SD Eurosport konečne za HD mutáciu, nakoľko na svojom webe uvádzali túto zmenu už k 1. novembru.. Nakoniec sa to celé posunulo o mesiac.

Komentáre už nie sú povolené.