Reklama

Telekom pripravil pre všetkých zákazníkov Magio televízie vianočný darček

Telekom si pre zákazníkov Magia pripravil bohatú televíznu nádielku. Na svoje si prídu zákazníci všetkých troch platforiem operátora. Predplatitelia Magio IPTV, satelitnej Magio Sat, ako aj mobilnej televízie Magio GO získajú od 1. decembra do 10. januára prístup k desiatkam kanálov, ktoré nemajú štandardne predplatené.

Obdobie sviatkov je z pohľadu sledovania televízie tradične najsilnejšia časť roka. Pre mnohých ľudí je sledovanie vianočného programu jednoducho neodmysliteľnou súčasťou sviatkov. Aj preto sme sa rozhodli našim zákazníkom práve teraz týmto spôsobom odvďačiť za našu priazeň a za to, že si ako operátora vybrali práve nás,“ skonštatoval manažér vývoja televíznych služieb Telekomu Andrej Miklánek.
Pokračovanie nižšie:


Zákazníci s IPTV získajú prístup k až 42 kanálom: UP TV, Mňam TV, Mňau TV, Cartoon Network, Nick Jr., Brava HD, Jazz HD, Óčko Gold, MTV Dance, MTV Hits, MTV Rocks, Digisport 1 HD, Digisport 2 HD, Digisport 3 HD, Digisport 4 HD, Digisport 5 HD, Auro Motor Sport, FilmBox HD, Fast & FunBox HD, DocuBox HD, FashionBox HD, 360 Tune Box HD, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Plus, FilmBox Family, FilmBox Arthouse, Leo TV, DOQ, Viasat Nature/ History HD, Viasat History, Viasat Explore, Viasat Nature, TUKI TV, Minimax, Nickelodeon, AMC HD, Film+ HD, Spektrum, Spektrum Home, Eroxxx HD a JOJ Cinema HD.

TIP: Telekom pridá do ponuky Magio TV dva HD programy a jeden v SD

V prípade satelitnej služby ide o celkovo až 25 kanálov zadarmo: FilmPlus Extra HD, FilmBox Premium HD, FilmBox Plus, FilmBox Family, Cartoon Network, UP TV, DocuBox, Auto Motor Sport, TUKI TV, Digisport 1 HD, Digisport 2 HD, Digisport 3 HD, Digisport 4 HD, Digisport 5 HD, JOJ Cinema HD, Viasat Nature, Viasat Explore, Viasat History, AMC, Film+, Sport 1 HD, Sport 2 HD, Megamax, Spektrum a Spektrum Home.

Špeciálne prekvapenie získajú aj zákazníci s mobilnou televíziou Magio GO: Predplatitelia balíka Magio GO budú môcť počas sviatkov sledovať celkovo 20 kanálov z vyššieho balíka Magio GO Premium zadarmo: Digisport 1 HD, Digisport 2 HD, Digisport 3 HD, Digisport 4 HD, Digisport 5 HD, TUKI TV, Sport 2, Jim Jam, Nickelodeon, Minimax, Megamax, JOJ Cinema, AMC, FilmBox, FilmBox Plus, Viasat History, Viasat Explore, Viasat Nature, Spektrum a Spektrum Home.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Vianočná-rozšírená ponuka je už spustená,bez nutnosti reštartu STB.

  2. Masakerny vianocny darcek……. hlavne ked mam vsetky tie programy ptedplatene…… dakujem telekom

  3. Hej a na konci akcie, kto si ju nedeaktivuje alebo deaktivuje aj tak si to nauctuju. Mam s nimi uz 2x taku skusenost, konci viazanost koncim s nimi.

  4. Keby to oznamovali včas a rozumným spôsobom. Mohli to pridať do reklamy-odmeňujeme zákazníkov pridaním kanálov do vianočnej ponuky. V apríli to bolo podobné z kanálmi film boxu tam poslali aspoň správu aj to 6.apríla. Takže 6 dní som o ničom nevedel.Telekom začni si robiť ozajstnú reklamu lebo zákazníci to sami neurobia tý sa budú len sťažovať že im niečo nevyhovuje ale dobré nepochvalia paradoxné je to slovač. A to že má niekto Full balík teda XL tak ten má Vianoce celý rok za príplatok.

  5. Super, prave sme na to prisli nahodnym prepinanim… tesime sa a hlavne nas syn ktoreho najviac potesil tuki…

Komentáre už nie sú povolené.