freeSAT spustil nový samoobslužný portál pre zákazníkov

Zákazníci satelitnej televízie freeSAT môžu využívať nový zákaznícky portál. Webová aplikácia poskytuje všetkým zákazníkom nielen správu predplatených služieb a jednoduchý prístup k novinkám, ale aj možnosť kontaktovať zákaznícku podporu operátora.

Nový samoobslužný portál, v ktorom môže každý zákazník spravovať svoj účet, prezerať vyúčtovania a služby, spravovať smart karty a upravovať svoje osobné údaje, je k dispozícii na adrese https://login.sk.freesattv.tv.

Aplikácie sprístupňuje na jednom mieste všetky informácie a služby, ktoré by zákazník mohol potrebovať. K dispozícii je úplný prehľad o aktivovaných službách, ako aj informácie o stave účtu. Spravovanie smart karty je prostredníctvom portálu nenáročné a zákazníci majú prístup aj k údajom o svojich zariadeniach. Jednoduchá je aj zmena kontaktných údajov.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Zdravým! Kde máme Christmas tv??? Som čítal na web stránke,že od 1.Dec. vysielajú…na frequencii 12034 V 30000….alebo na program 199!!!Tak je kde??????? Ďakujem za odpoveď!!!

    Odpovedať

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce urážky, odkazy, nadávky či politické príspevky budú zmazané. Meno a email sú povinné údaje.