Reklama

Všetky zápasy z UEFA Champions League už aj v DIGI GO + ďalšie novinky

DIGI TV vydala novú verziu aplikácie DIGI GO pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS. Aktualizácia prináša tri hlavné novinky. Najhlavnejšou je, že všetci predplatitelia budú môcť konečne sledovať už všetky zápasy z Ligy majstrov na špeciálnych prenosových kanáloch.
Pokračovanie nižšie:


Počas týždňov, v ktorých sa budú hrať zápasy UEFA Champions League, pribudne v hlavnom menu aplikácie DIGI GO samostatná záložka s názvom UEFA Champions League. V rámci nej predplatiteľ nájde zoznam všetkých plánovaných zápasov daného týždňa. Z nich si potom môže vybrať, ktorý bude sledovať. Fanúšikovia futbalu si tak môžu odteraz vychutnať naživo nielen zápasy, ktoré vysiela televízia DIGI SPORT, ale v originálnom jazyku aj zápasy, ktoré sa do tradičného televízneho vysielania nezmestili. Tieto budú označené logom UEFA.

Druhou novinkou je zjednodušenie ovládania cez gestá. To umožní používateľovi pohybom prsta zmeniť hlasitosť, jas, alebo sa posunúť v rámci programu počas jeho sledovania. Táto funkcia je ale zatiaľ dostupná iba pre zariadenia Android. Pre iOS sa pripravuje.

TIP: Vyskúšali sme DIGI GO, mobilnú televíziu od DIGI TV

Poslednou plánovanou novinkou v DIGI GO bude nový športový kanál. Operátor už v blízkej dobe zaradí do mobilnej služby Golf Channel, ktorý vysiela golf 24 hodín denne. Ponúka priame prenosy, záznamy, inštruktáže a zaujímavosti z golfového sveta.

DIGI GO je mobilná televízia, ktorá umožňuje sledovať predplatiteľom programy prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov pracujúcich pod operačným systémom Android a iOS v rámci celej Slovenskej republiky. Stačí pritom len internetové pripojenie s minimálnou rýchlosťou 1 Mbit/s. Kvalita streamu sa prispôsobuje podľa internetového pripojenia, prípadne si ju môže užívateľ nastaviť manuálne.

Cena za DIGI GO začína už na 2,5 € mesačne. Zavisí od dĺžky predplatného, minimálne si však službu môžu záujemcovia predplatiť na 3 mesiace, kedy zaplatia 10 € (3,33 € mesačne), za 6 mesiacov 18 € (3 € mesačne) a za 12 mesiacov 30 € (2,50 € mesačne). Službu si môže predplatiť ktokoľvek.

Ponuka programov DIGI GO
DIGI Sport 1, 2, 3, 4, 5, Sport 1, Sport 2, Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Už čoskoro pribudne nový kanál Golf Channel

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Bohužiaľ po novej aktualizácii nefunguje na tabletoch

Komentáre už nie sú povolené.