Reklama

Nové karty Skylink je teraz možné aktivovať aj bez registračného poplatku

Noví záujemcovia o služby satelitného operátora Skylink môžu teraz získať zľavu z registračného poplatku, ktorý účtuje operátor pri všetkých novo registrovaných kartách. Podľa informácií nášho portálu SatelitnáTV.sk je akcia dostupná ako pre Irdeto M7 karty, tak aj Viaccess a to v období od 2. októbra do 31. decembra 2017. Cieľom tejto kampane je podporiť predaj služby cenovo citlivejším zákazníkom.
Pokračovanie nižšie:


Podmienkou pre získanie vyššie uvedenej zľavy je návšteva vybraného TOP predajcu operátora, vzhľadom na to, že iba ten môže túto zľavu poskytnúť. Celkovo môžu noví záujemcovia pri registrácii karty Skylink ušetriť 39,9 €.

Nejde vôbec o prvú takúto akciu v tomto roku. Podobnú mal Skylink už v marci. Vtedy sa operátor vyjadril, že ide o ponuku čiastočne financovanú z provízie predajcov. Tí totiž ak poskytnú zákazníkom zľavu z registračného poplatku, prídu o svoju províziu z tejto sumy.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Tento poplatok je zlodejina a mal byť zrušený úplne a už dávno. Neslúži na pokrytie reálnych nákladov operátora s „registráciou“, ide o jeho čistý zisk. No a najmä ide o sťaženie odchodu klientov ku konkurencii, keďže títo už toľko „investovali“ do Slizlinku a vyšumelo by to do stratena – poplatok sa samozrejme nevracia, cena karty takisto, navyše nepoužívaná karta po čase vyexpiruje a reaktivácia je spoplatnená ďalšou sumou … Banda zlodejská.

  1. Zlodejina? Zlodejina by to bola, ak by neexistovala možnosť voľby… Ale možnosť voľby tu existuje – takže je to iba blbosť zákazníkov, že takéto podmienky akceptujú. Robia to DOBROVOĽNE, nikto ich nenúti si službu Skylink kupovať.

  2. Možnosť voľby máš, keď sa rozhoduješ, či a s ktorou platformou podpíšeš zmluvu. Samozrejme, že by si bol blázon prijímať takéto nevýhodné podmienky, zrejme si to už uvedomili aj darebáci v Luxembursku, preto je tu táto akcia. Ale keď už si bol zákazníkom Slizlinku predtým, zaplatil si registračný poplatok s tým, že „navždy zadarmo“ a oni začnú každý rok zvyšovať servisný poplatok, tak už to zlodejina je. Lebo registračný poplatok pri odchode k inému poskytovateľovi vyšumí do stratena. Sú to reálne náklady navyše, ktoré by boli zanedbateľné, ak by sa rozpočítali povedzme na 5 a viac rokov využívania služieb, ale keď je zákazník konfrontovaný so zmenou podmienok v jeho neprospech (serpo) krátko po zaplatení reg. poplatku, tak sa mu odchod ku konkurencii poriadne (až demotivujúco) predraží. Takže trvám na tom, čo som napísal predtým. Je to zlodejina.

 2. pre L14: Vieš poradiť, že či v tomto novom satelitnom module: Viaccess Orca budú fungovať aj nové karty Irdeto M7 alebo nie: https://dekodovacie-moduly.heureka.sk/cam-modul-viaccess-orca-dual/

  1. Irdeto a Viaccess su dva uplne odlisne systemi. Takze nie.

  2. Dekodovaci modul viacess orca už neberie karty a v podstate žiadnu kartu.Samotny modul má vlastné id číslo ktoré sa zaregistruje a funguje.Je blokovaný len na konkrétneho operátora Skylink.Nelze použiť inú kartu iného operátora a ani kartu M7 od Skylink!
   Ten istý prístup má aj orig.modul Irdeto PLUSTELKA.Tiež je blokovaný a nie je možné použiť na Skylink kartu aj keď kódovanie je rovnaké.Nenačíta ju!!!Reálne odskúšané u Plustelky a info od predajcu Viacess.

 3. Ja mam DIGI a platim 10€ mesacne . Skylink uz to spoplatnuje a pojde este hore a to na 100€ mesacne . Za sluzby sa plati.

 4. Potrebujú nalákať ľudí ,lebo veľa kartam končí servisné a nepredlžujú!

 5. Ten, co sa necha okradnut hocikolko krat za sebou nie je chudak ale idiot. Kto plati, suhlsi, to je vsetko. Je alternativa, nekodovane dvbt, freesat-upcd, digitv, antiksat alebo co to je zac a mozno su aj ine alebo su len nejake virtualne pod inym menom, je to jedno ale ponuka je dost siroka, skylink nie je ziaden monopol.

  Nikto nikoho nenuti zbranou ze si toto musi predplatit, co nadavaju nech to nekupuju a neplatia, platia za nieco ine.

  A kto ma najviac rozumu neplati na nic, staci dvbt fta a ani nepozera cely den telku ale robi nieco zmysluplne, rozumne, nie, ze cely zivot presediet pred televizorom.

  Ja som nikdy nemal skylink a ani nechcem ale podla cisiel, ktore dosahuju – pocet predplatitelov, zisky su najuspesnejsie, asi robia to, co robia uspesne. Diskutabilne su praktiky tejto firmy ale ich hlupe sluby zaberaju, blbci to kupuju ako horuce rozky, takto funguje biznis v SK a CZ – vyhrava nie ten, co je seriozny ale ten, co viac sluby aj ked potom nic z toho nie je, staci slubovat a zabera to.

  1. Keď vyzváňajú pravidelne každý mesiac Telekomunisti pri dverách, tak im stále poviem, že o ich predražené služby nemáme záujem a vytknem s dverami a potom počúvam ako celý blok – každý vytkne s dverami… nádherný koncert…

  2. Predražené služby? A Telekom? Tak daj ceny svojho operátora…. 4 telky, internet, telefón, komplet zariadenia – 35€ mesačne s DPH.

 6. Ale kto nemá od nich všetky služby tak je to predražené.

Komentáre už nie sú povolené.