Reklama

ANTIK Sat zatiaľ cenník nemení, SmartTVBox ponúka TV stále bez poplatkov

ANTIK Telecom upraví v najbližších týždňoch cenník svoje digitálnej televízie Tango TV a vyradí zo základného balíka komerčné televízne stanice TV Markíza a TV JOJ. Dôvodom sú vyššie poplatky, ktoré si začali pýtať vysielatelia za každého diváka. Tieto zmeny sa však netýkajú ANTIK Sat. U satelitnej služby zatiaľ operátor cenník neplánuje meniť.

Služby ANTIK Sat ani našich služieb ANTIK TV Go či ANTIK TV alebo SmartTVBox sa zmena cenníkov TV služieb netýka. Zmeny týchto služieb v tomto momente nerealizujeme. Samozrejme, keď sa to zmení budeme informovať,“ uviedol pre náš portál SatelitnáTV.sk riaditeľ pre rozvoj spoločnosti ANTIK Telecom Peter Blaas.

ANTIK Sat využíva pre šírenie programov kapacitu operátora Telekom Austria Gorup (TAG) na družici Eutelsat 16A (16°E). Ceny balíčkov začínajú už od 99 centov mesačne. Ide v súčasnosti o najlacnejšiu ponuku spomedzi všetkých satelitných operátorov u nás, navyše v cene je už aj zahrnutý prístup k mobilnej televízii ANTIK TV GO ako aj archívu. Pre príjem bude ale potrebný už prijímač s podporou nového kodeku H.265, súčasným zákazníkom vymieňa ANTIK boxy zadarmo.

TIP: ANTIK Sat prejde na HEVC, zákazníkom vymení boxy zadarmo

V prípade internetového SmartTVBoxu je možný príjem základného balíka so slovenskými a českými televíziami aj naďalej zadarmo. Je ale otázne do kedy tento stav operátor udrží, vzhľadom na to, že musí platiť komerčným televíziám za každého zákazníka.

Mohlo by vás ešte zaujímať