Reklama

Polsat Sport Fight HD od augusta v Poľsku

V Poľsku odštartuje v pondelok 1. augusta 2016 nový televízny kanál Polsat Sport Fight HD. Od začiatku vysielania bude k dispozícii predplatiteľom satelitnej platformy Cyfrowy Polsat s aktivovaným balíčkom Sport HD. Užívatelia dodávaných set-top-boxov nájdu program na pozícii číslo 52, kde nahradí Fightklub. Ten bude následne z ponuky vyradený.
Pokračovanie nižšie:


Polsat Sport Fight HD bude vysielať v HD kvalite 7 dní v týždni, najmenej 18 hodín denne. Kanál sa zameria výlučne na bojové športy. Vo vysielaní sa objavia také udalosti ako Polsat Boxing Night, KSW, MMA Attack alebo FEN.

Televízia Cyfrowy Polsat šíri svoje programy prostredníctvom družice Eutelsat Hot Bird (13°E). Svojim predplatiteľom ponúka viac ako 170 televíznych kanálov z toho 67 v HD kvalite. Okrem toho tiež prevádzkuje aj mobilnú službu Cyfrowy Polsat GO súčasťou ktorej je 80 TV kanálov. Predplatitelia ju môžu využívať až na troch mobilných zariadeniach.

Cyfrowy Polsat prevádzkuje aktuálne tri športové kanály Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD a Polsat Sport News. Polsat Sport Fight HD bude už štvrtý v poradí.

Mohlo by vás ešte zaujímať